Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nemrég láttam a Megan is...

Nemrég láttam a Megan is missing c. filmet. A valódi esettel kapcsolatos cikkeket, híreket, képeket hol találok?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy igaz történeten alapul a sztori (sajnos). Hol olvashatnék a valódi történetről, a lányokról, hogy ki volt ez az aljas aki ezt tette velük? Mi lett az elkövetővel? Nem derül ki a filmből hogy végül elkapták-e, megkapta-e a méltó büntetését? Hol lehet erről magyarul cikket olvasni?
2013. febr. 17. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy konkrét megtörtént esetet dolgoz fel, hanem több hasonló, megtörtént esetből van összeollózva.
2013. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De úgy hallottam, hogy ez a két lány tényleg eltűnt és megesett velük ez a szörnyűség. Vagy ezek szerint az ipari kamerás felvétel nem volt valódi? És a híradó részletek?
2013. febr. 17. 19:39
 3/6 anonim válasza:
97%
Nem, a filmet csak kitalálták...de sok ilyen eset történik meg a világon. Mivel csak kitalált történet ezért róluk nem tudsz olvasni, de itt [link] vannak ténylegesen eltűnt emberek. A film végén sajnos nem tudni meg, hogy megtalálták-e "Josh"-t vagy sem, pedig engem is érdekelne, ahogy az is Megan hogy halt meg. Kritikát sokat találsz ha rákeresel google-n.
2013. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
82%
Mind a 2 lányt megerőszakolta a pasi. szerintem egyértelmű hogy mivel hordóba rakta őket és elásta így haltak meg mind a 2en. Persze a barátnője régebb óta volt ott így elöbb halt meg a hordóban.
2013. márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Miranda Gaddis és Ashley Pond a két lány igazi nevei, elkapták a tettest, de ha beírod ezt a két nevet google-ba, kiad egy csomó angol cikket, fotókat.
2020. ápr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
43%
Most néztem meg mert annyira reklámozzák hogy milyen jó stb..ritka unalmas film a felénél már ki akartam kapcsolni. A horrortól messze ál, rossz színészek játszák. Ez volt a legunalmasabb film amit életemben láttam. Időpocsékolás
2021. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!