Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki letudná írni nekem a...

Valaki letudná írni nekem a Netflix magyar ügyfélszolgálatának a telefonszámát? Kerestem, de nem találtam. de annak is örülnék ha ti is megmondanátok problémábát.

Figyelt kérdés

2020. nov. 23. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg alkalmazáson belül lehet őket hívni. Hétfőtől vasárnapig 11:30-20:00 között.


Mi viszont csak akkor tudunk segíteni, ha megosztod a problémád.

2020. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

rendben, akkor leírom. Köszi 1-es.:)

A problémám az, hogy amikor véglegesíteni akarok a regisztrációnál a 3 lépést, a 3.lépésnél a kártyadatokat nem fogadja el. Valamikor azt írja ki, hogy "Vmi probléma történt, kérem próbálja újra később(ez volt már kb 3 hete is). A másik az, hogy :adjon meg érvényes kártyaszámot" az enyém az nem régen készült, és aktiválva id van. Ezért nem tudom mi a baja. Ha ez segít, a HBO GO-ra feltudtam rendesen regisztrálni, mindent elfogadott.

2020. nov. 23. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen kártyával rendelkezel? Úgy tudom, hogy a Maestro kártyákat nem fogadja el.
2020. nov. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
OTP junior Mastercard-om van.
2020. nov. 23. 17:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Van rajta elég pénz? Másnál is láttam itt, hogy problémát okozott az alacsony összeg, ami a kártyájukon volt.
2020. nov. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!