Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ennyire elfajul a filmvilág?

Ennyire elfajul a filmvilág?

Figyelt kérdés

Pár film ami még meg sem jelent rendesen kihúzta a gyufát nálam. Mondom ezt minden rasszizmus, szexizmus, és homofóbia nélkül mondom. Ariel fekete, Bond nő, Ziggy Stardust nem hasonlít, és Thorról is hallottam, hogy nő lesz, meg Vasemberről is volt ilyen pletyka.

Na ezeknek én nem örülök.



2020. nov. 24. 12:38
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
76%
Engem ami irritál mostanában, minden filmben vagy sorozatban van egy leszbi vagy meleg pár aki szeretkezik vagy smárol. Végén, szégyen lesz heteronak lenni annyira reklámozzák az azonos neműekkel való kapcsolatot!
2020. nov. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ha eddig gyilkolták a melegeket, és most az elfogadás üzenetét akarják közvetíteni, az csak is azt jelentheti, hogy ciki lesz heterónak lenni, mi mást?💁🏻‍♀️
2020. nov. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

Meg akarnak felelni a twitter megmondóembereinek, akik többségben meg sem nézik ezeket a filmeket és a legfontosabb problémájuk, hogy milyen "pronounce" van a profiljukra kitéve.

Én sem értem, hogy miért kell politikai ideológiákkal teletömni egy filmet, főleg olyat, amihez semmi köze. Én pl. azt nem értettem múltkor, hogy Jamie Lee Curtis azt nyilatkozza a Halloween kills reflektál majd jól a BLM-re. De egy horrorfilmnek mi a tököm köze van ehhez?

Én teljesen apolitikus vagyok, szavazni sem járok el, nem érdekel a politika és elszomorít, hogy minden filmben ez folyik már (teljesen mindegy milyen oldalról). Pont ezért már egy ideje filmeket sem nézek, moziba sem járok el. Én azért szerettem régen filmeket nézni, hogy kikapcsolódjak.

Ezt egyébként nem nevezném elfajulásnak, inkább a kreativitás teljes hiányának. Nem lenne szükség ezekre a rassz és nemváltó cserékre, ha emlékezetes női és/vagy fekete hősöket/antihősöket alkotnának, ahogyan azt tették régen is (Penge, stb.). A legrosszabb az, hogy ezek a filmesek mindent úgy állítanak be, mintha ők találták volna fel a spanyolviaszt és régen nem lettek volna főszerepben nők vagy feketék. Pl. Star trek...kezdettől fogva támogatta a másságot és szerepeltek benne mindenféle szexualitású karakterek, most mégis azzal jönnek, hogy a Discoveryben lesz az első ilyen, amikor ez egy hazugság, csak éppen nem ezzel reklámozták a sorozatot. A politikai ideológiájukat nyomatják azzal, hogy meglovagolnak népszerű címeket és csodálkoznak, aztán lenáciznak minden törzsrajongót, akinek ez nem tetszik. És képtelenek felfogni, hogy az ilyen rajongók többsége leszarja a politikát, ugyanúgy Biden oldalát, mint Trump oldalát. Szórakozni akarnak és nem politikai propagandafilmet nézni.

2020. nov. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
28%
Ja csak a mérték nem mindegy. És azt se magyarázd be nekem hogy teljesen normális állapot leszbikusnak vagy homokosnak lenni. Ezt a fiatalosoknak úgy közvetíteni mintha ez egy természetes és követendő példa lenne. Ez egy beteg abnormális dolog. Ez a véleményem.
2020. nov. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
44%
2. De régen sem gyilkolták a melegeket a filmekben. Ezek az új filmek úgy próbálják beállítani magukat, hogy nagyon progresszívek, de már évtizedekkel előttük megcsinálták/feltalálták ezeket a dolgokat sokkal okosabban a történetbe építve és az embernek nem volt olyan érzete utána, mintha egy náci propagandafilmet nézett volna végig az előtt. Akár a feminizmus, akár az lmbtq, akár a rasszok, eltérő kultúrák terén.
2020. nov. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
4. Miért is ne lenne normális állapot melegnek vagy leszbikusnak lenni? Aki meleg vagy leszbikus az nem egy példát követ, ahogyan te sem a feltételezem heteroságoddal.
2020. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
*előtt helyett előbb
2020. nov. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
71%
Az a baj, hogy nem is csak a filmek, hanem minden szórakoztatóipari médium. Könyvek, zene, képregények, videojátékok is. Én már gyakorlatilag alig nézek 10-15 évesnél újabb filmet.
2020. nov. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
Nézzetek koreai filmeket, ezek nincsenek benne.
2020. nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
56%

6-os Feltételezem te az vagy. A problémám főleg nem az azonos neműekkel való kapcsolattal van. Ez legyen a ti dolgotok.

De amikor nem tudok úgy megnézni egy filmet vagy egy sorozatot hogy két homokos vagy leszbi ne nyalnák egymást az már hatalmas baj.

Márpedig mostanában egyre több filmben egyre durvábban nyomják ezt.

2020. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!