Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről szól a color out of space?

Miről szól a color out of space?

Figyelt kérdés

H.P. Lovecraft.


Megnéztem a filmet de nem értem mi akar ez most lenni. Mi az a rózsaszín fény? Ezek csak látomások vagy valami ufo? És a végén hogyan tűnt el ez a fura fény vagy mi? Az egész nagyon ködös nekem.



2020. nov. 27. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképp UFO is meg nem is. Az UFO azonosítatlan repülő tárgyat jelent, szóval mágát az űrhajót, de ha te a magára a az űrlényre gondoltál (mert sokan így is használják), akkor igen, az.

V iszont nem egy ilyen sima kézzel fogható, kis, szerves földönkívüli, mint a filmek nagy részében, de nem is valami szervetlen akármi (Transformers...), hanem olyan űrlény, aminek nincs az általunk ismert törvények szerint teste. Szóval csak egy szín az űrből. :)

Amúgy energiavírusként is lehet értelmezni.


És nem rózsaszín.

Egy idézet abból a novellából, amiből készült a film:

"Színe, mely a meteor egyedi színképében megfigyelt sávokét idézte, leírhatatlan volt, csupán az analógia okán nevezték színnek a jelenlévők."

De persze ezt elég nehéz vászonra vinni, szóval ezért rózsasz

2020. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Véletlen entert nyomtam...


... rózsaszín. (Szerintem amúgy magenta)

2020. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A sztori meg röviden:


Lezuhan a meteorit.

A benne levő űrlény kiszabadul.

Elnyeli a számára szükséges energiát. (+ Színezi a környezetet, meg mutálja az élővilágot...)

Majd mikor eleget gyűjtött, odébáll.


De persze ezt se a szereplők, se te nem tudod, hanem csak azt látod, hogy kezd minden para lenni.


Amúgy Lovecraft sztorijai vesztenek a varázsból ha mindennek tudod az okát, stb. :)

2020. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem én szeretem tudni :)
2020. nov. 27. 21:02
 5/6 A kérdező kommentje:
A valóságban is van ilyen szín lény?
2020. nov. 27. 21:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olvasd el a novellát, megéri!
2020. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!