Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elkezdtem nézni a Manifest...

Elkezdtem nézni a Manifest sorozatot, csak hogy tudjam érdemes-e tovább nézni, ez ilyen vallásos sorozat?

Figyelt kérdés
2020. nov. 27. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vallásos, hanem misztikus, kicsit scifi. Nekem tetszett eddig, izgalmas, szórakoztató sorozat. Várom a folytatást, szóval én ajánlom.
2020. nov. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vallásos. Pár nap alatt végeztem a 2 évaddal 😃 Nem tudtam nem folyamatosan nézni...
2020. nov. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Pfuha. Na megint fogok kapni egy lepontozást, de vállalom.

Elöszőr is leszögezném, hogy én szeretem a Manifest-et, akkor is ha egy picit bénácska és még ő maga sem tudja, hogy miről szól. Nem vallásos sorozat, de nincs átgondolva, folyamatosan történnek a hulla random események, amiket megoldanak, majd jön a következő random esemény, aztán erre azt mondják, hogy "történet". Nem vallásos, de kb nem szól semmiről, a készítők se tudják, hogy hova akarják kifutatni a storyt. Szeretem, nézem, várom a harmadik évadot is, de én úgy gondolom, hogy legyünk tisztában a hibáival is.

2020. nov. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok és egyetértek a 3. Hozzászólóval. Izgalmas az egész nagyon, de hogy mennyire átgondolt, az egy másik kérdés. Majd kiderül előbb-utóbb, talán a 3. Évadban.
2020. nov. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet a válaszadókkal. Nem nem tudják a készítők, hanem célzottan nem válaszolnak meg sok mindent. Ha tudnám előre, hogy mi miért fog történni (mint a hollywoodi "fantasztikus" filmekben), mi értelme nézni? Időpocsékolás lenne. Egy jó rendező nem fedi fel a film/sorozat rejtélyeit. Ez nem össze-visszaság, ez egy stratégiai játék. Egy jó rendező ismérve.
2022. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!