Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elkezdtem nézni a Black...

Elkezdtem nézni a Black Mirror című sorozatot, de nem nagyon értem, hogy miről is szól pontosan. Nagyjából elmagyarázná olyan aki már mondjuk végignézte az 1. évadot vagy a többit is?

Figyelt kérdés

2018. jan. 2. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. jan. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

A sorozat antológia, tehát minden rész önálló egységet alkot. Ne keress kapcsolatot közöttük, mert nincs (sem átívelő szál, sem azonos karakterek vagy színészek).


A többit pedig leírja a Wikipedia cikk. Bár sci-fi disztópiákat mutat be, mégis bele lehet gondolni és képzelni hogy a mai információs társadalom ami nagyban a számítástechnika találmányaira épül milyen torz jövőképekbe futhat bele.


Ez a videó bemutat 10 példát ami már a mai világban is megvalósult azokból amit a Black Mirror előrevetített:

https://www.youtube.com/watch?v=xGrBhetsrq8

2018. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TheOneAboutAll ***** válasza:
Szerintem, ha meg kell magyarázni több rész után is, akkor inkább engedd el..
2018. júl. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!