Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film(horror)?

B~Way kérdése:

Melyik ez a film(horror)?

Figyelt kérdés

Arról szól lényegében hogy van egy kísértetház és az ottani "szellemvadászok" hogy az ottani szellemek a saját történeteiket akarják elmesélni. A szellemek végül az egyik ilyen "szellemvadász" bőrére írják a történeteiket,a végén kiderül ez azért van mert az a ház az átjáró a szellem világba. Végül az embernek a bőrét akire írnak a szellemek megnyúzza egy csaj és elviszi a bőrét mint könyv amire utána is írnak.

Valaki esetleg felismeri?

Előre is köszönöm a válaszokat ! :)



2020. nov. 28. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Books of blood/Vérkönyvek
2020. nov. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez nem az a film volt de valamilyen szinten hozzá kapcsolódik szerintem. Szóval ment a like köszönöm szépen ! Ez egy élvezetes 1h:44m időtöltés volt :)


De amire én gondoltam bele megyek részletesebben(de azért nem tettem meg korábban mert félek hogy nem egészen korrekt).

Ez egy Panel házban játszódik valahol Britanniában (abból gondolom hogy sokszor esett az eső :D ) amit elhagytak. Egy (nekem úgy rémlik) hogy egyetemi tanulókból álló csapat kezdi ezt a házat kinyomozni hogy mi van ott és miért. Végén a csapatnak majdnem minden tagja meghal csak a végén egy csajszi (aki egy tanár a csapatban amúgy) keres egy diákot aki segít neki ebben plusz kreditért. Abból a diákból lesz a "könyv" amire még a film végén amikor majd ez a tanár le nyúzza a bőrét akkor is írják a szövegeket. Ebből a végén ténylegesen csinál egy könyvet.

2020. nov. 28. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:
A vér Bibliája?
2020. dec. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem :(

De mind1 fel adom. ugyse lesz meg :D

2020. dec. 3. 15:09
 5/7 anonim ***** válasza:
A vér könyve. Clive Barkertől.
2020. dec. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Éss ott van :D Ez az :D Köszönöm szépen mindenkinek! Legfőképp az utolsó kommentelőnek ^^

Ment a Like mindenkinek :))

2020. dec. 4. 09:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazából már az elején is erre gondoltam. Méghogy nem lesz meg, mi ? :D


Szívesen.

2020. dec. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!