Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Rokonok lehetnek Somló Tamás...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Rokonok lehetnek Somló Tamás és William Devane?

Figyelt kérdés
Kerestem egy filmet William Devane főszereplésével és találtam egy fotót Somlóról és Devaneról. Én úgy látom nagy a hasonlóság közöttük, de cáfolja meg valaki, ha nem így van.

2020. nov. 29. 09:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Igaz, hogy Devane életrajzát megnéztem, de szegény Somló Tamásét nem.

Az tűnt fel leginkább, hogy a születési adatokban, csak az évszám szerepelt. Az ország és a város nem.

2020. nov. 29. 12:22
 12/16 A kérdező kommentje:
Az is trollkodhatott, aki egymásmellé tette a két fotót. Főleg ha semmi közük egymáshoz!
2020. nov. 29. 12:25
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de vannak ilyen képgyűjtemények a neten, ahol egymás mellé tesznek egymásra hasonlító embereket. Nem kell, hogy rokonok legyenek. Persze egy kontextus nélkül vagy szándékosan megtévesztő szövegű kép hordozhat magában fals információt. Semmi közük egymáshoz, Devane amerikában született és él, amerikai családból származik , Somlónál azt írják hogy erdélyi családból származik és Budapesten nőtt fel. Semmi közös pont nincs az életrajzukban.
2020. nov. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Most már meg fogom nézni a Somló adatlapját is. Azért köszi az infót!
2020. nov. 29. 12:38
 15/16 A kérdező kommentje:

Mégiscsak megtaláltam Devane születési helyét, Albany a város neve.

[link]

2020. nov. 29. 15:54
 16/16 anonim válasza:
100%
Semmi közük egymáshoz.
2020. nov. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!