Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen az HBO GO a Netflixhez...

Milyen az HBO GO a Netflixhez képest?

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Számomra kevesebb rajta a jó sorozat, de filmekből jobbak és több is van fent mint netflixen.
2020. nov. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Több szinkronos film/sorozat van fent, most az Agymenoket nézem, azzal elvagyok egy darabig, de van egy-ket netflixes film/sorozat amit szintén jó lenne megnezni. :D
2020. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik hogy szinte minden fent van szinkronnal, viszont maga az oldal felépítése gagyibb. Sokszor elfelejti hogy hol jártam, vagy miket néztem és magamnak kell kikeresni, nem olyan okos az algoritmusa mint a Netflixnél (ott még azt is az ízlésedre szabja hogy egy-egy filmnek melyik borítóképét mutatja a főoldalon), a sorozatoknál az automatikus továbblépés levágja az utolsó pár másodpercet, vagy ha azt kikapcsolod a rész vége után a főoldalra dob vissza. Illetve ha egy sorozat hangját átállítod pl eredetire utána mindent automatikusan azzal a beállítással fog lejátszani, újból neked kell kézzel visszaállítani. Szóval ilyen apróságok. De a kínálat nagyon jó és mivel a kettőnek elég szűk keresztmetszete van ezért mindkettőnek előfizetője vagyok hosszú ideje.
2020. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem a Netflixen az zavar, hogy bárhová viszem az egeret elindítja automatikusan az adott film vagy sorozat előzetesét, az HBO GO esetén ez nincs így, szóval ebből a szempontból nekem jobban bejön az utóbbi felülete.
2020. dec. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!