Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fogják még adni rendes sorrend...

Vinkó Márton kérdése:

Fogják még adni rendes sorrendben a Hunter street részeit a Nickelodeon-on?

Figyelt kérdés

A műsorújság szerint a Nickelodeonon November 17-én (kedden) adták le a Hunter street 3. évadának 23-24. epizódját (a 24. részt vártam, mert lemaradtam és sehol sem elérhető magyarul...), azonban nem azt adták, hanem az 1. évad 3-4. része. Mindigo-n visszanéztem és kiderült, hogy előtte pénteken az 1. évad 14-15. részét játszották (az évad kellős közepét), majd hétfőn újra az 1-2. részt. Ráadásul elvileg egy (hétköz)nap egy páratlan majd páros számú részt adtak a műsorismertetés szerint, de előtte héten meg páros majd páratlan számú részt... vagyis mégcsak a napi részek szempontjából (vagy nem tudom, hogy mondjam) sem volt rendes sorrend. Gyakorlatilag azt mutatták a műsorismertetésben, hogy helyes sorrendben lejátszották mind a három évadot, közben meg valójában az első évadot nyomatták végig és annak részeit is össze-vissza...


Most elkezdték újra játszani (a műsorújság szerint) az első évadtól (most az első évadot is adják egyébként), de vajon ezúttal végigjátszák-e az egészet (helyes sorrendben)?



2020. nov. 30. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt csak ők tudnák megmondani...
2020. dec. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megnéztem, most végre rendesen játszák azt a részt, amit a műsorújság is kiír (vagyis a 2. évadot). Úgy tűnik, hogy a Nickelodeon műsorvezetői tanultak a hibáikból (legalábbis ebből a hibájukból): D
2020. dec. 8. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!