Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Hannah...

Mi a véleményetek a Hannah Montana című sorozatról, szeretitek, mi a véleményetek a színészekről, dalokról?

Figyelt kérdés
Melyik színészt, karaktert, dalt szeretitek vagy nem, miért ?

2020. dec. 2. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én régen imádtam a Hannah Montanat. Bár anno sokan lehúzták, szerintem nagyon jó sorozat volt (jobbak mint a mostani Disney-s sz*rok). Kedvenc szereplőm egyértelműen Miley, különösebb kedvenc dalom nincs, kb az összesért oda voltam :)
2020. dec. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vinkó Márton ***** válasza:
100%

Én csak most nézem először (sorozatbaráton) és nekem tetszik. Sok mai hasonló Disney sorozatnál (Pl.: Kikiwaka tábor, KC a tinikém, stb.) jobb. Vannak benne tök vicces részek is, amiken még nevettem is. A műfaji leírások, több plakát, és az alapján, hogy milyen közönségnél volt népszerű (a Violetta, Soy Luna vagy Bia leírásánál nem írták hogy "csajos" ,csak ennél), azt hittem, hogy nagyon csajos lesz, de ahhoz képest szerintem mégsem olyan " fiú számára rózsaszíntől való fejfájást keltő", mint amilyennek "beharangozták". Még 19 éves fiúként is élvezem. Habár korábban végignéztem a Soy Lunát, de az azért ha úgy nézem elég "girly" volt, ez azért följebb van. Ráadásul a főszereplő lány, Miley nagyon jól néz ki, kicsit talán hibbant, de szerintem elég belevaló. A gördeszkás barátnője, Lilly is szép szerintem, plusz csípem a gördeszkás lányokat. Emellett a dalok is tetszenek benne, többek között a "Best of both worlds" című dalnál szeretem hogy Hannah a kettős életéről énekel úgy, hogy nem árulja el, hogy valóban magáról énekel.


Mindenesetre nekem tetszik ez a sorozat. Kár, hogy a 2. évad utolsó részét nem adták le nálunk (nem tudom, hogy miért). Úgy láttam amúgy, hogy most a jövő hét szombattól (február 6-tól) újra játszák (minden hétvégén, ez volt a műsorismertetésben, meglepődtem amúgy)! Lehet, hogy most leadják azt az annakidején le nem adott részt is, persze ez csak a "legelvetemültebb" elméletem: D. Ettől függetlenül én szeretem.

2021. jan. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2-es képzeld el, leadták szombat este!
2021. máj. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vinkó Márton ***** válasza:
#3 Ohh!
2021. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!