Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki látta a Megan is missinget?...

Ki látta a Megan is missinget? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Igazságszerint, szerintem az egész túl van 'hypeolva'. Sajnos a mai világban bármikor megtörténhet ez, ezáltal a film szerintem baromi tanulságos, tanultam belőle. De az, hogy ez az egész sztori megtörtént az viszont véleményem szerint hazugság, mindenki félreértette.

Kérdezem én, találtatok a googlen az 'eredeti, igazi' lányokról képeket, kikkel megtörtént ez a történet? Nem. Az elején megjelenik egy felirat azzal a címszóval, hogy megtörtént (vagy megtörténhető, nem emlékszem:D) események alapján. És itt mindenki elkezdett össze-vissza pletykálni. Srácok kérlek legyetek okosak, és előbb járjatok utána a történetnek, mielőtt pletyiztek.


Na meséljetek el nekem mindent a ti élményeitekről a film alapján.



2020. dec. 4. 21:51
 1/8 anonim válasza:
79%
Furcsa mert a régi énemet meghatotta volna, azaz inkább traumát okozott volna, de a mostani énem szemrezzenés nélkül végignézte, se sírás, se megijedés, se sokk, se trauma, furcsa de még a hordós rész se hatott meg, talán egy picit az volt rám rossz hatással mikor megerőszakolta a lányt és a lány szűzhártya vére (vagy nem tudom hogy nevezik) ott volt a kezén
2020. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Írni akartam ide egy hosszabb szöveget, de a sötétség ami a fejedben van meggyőzőtt, hogy felesleges.
2020. dec. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

:D

Hogy érted második kommentelő, hogy sötétség a fejemben?:) írd le nyugodtan, beszéljük meg.

2020. dec. 4. 22:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Első válaszadóval teljesen egyetértek, az a rész engem is egy kicsit megrázott, a többi viszont tűrhető volt.
2020. dec. 4. 22:24
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
MOndjuk úgy hogy az ingerküszöb már jóval magasabb ennél átlagosan
2020. dec. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként hol lehet megnézni a filmet jó minőségben?
2020. dec. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
77%

Ha egy film megtörtént események alapján készült az sokszor csak annyit jelent, hogy valós események ihlették a történetét.

Az "események" pedig többesszám. Vagyis ha fogok 30 valós történetet és összeollózok belőle egy filmet, arra is mondhatnám, hogy valós események alapján készült.



Maga a "Megan is missing" szerintem egy borzalmasan f*s horror. Egy ilyen filmnek csúfolt valamit még én is össze tudnék gányolni. A híradós riportokon fogtam a fejem, annyira gagyin volt összehányva.



A történet is nagyon gyenge eresztés. Az utolsó fél óra pedig undorító és csak áttekergetve néztem végig. A film legutolsó 10 perce csak arról szól, hogy a gyilkos ás egy gödröt. A film végig vontatott volt, de a végén azt is sikerült százszorosan túlszárnyalni.



Összességében egy nézhetetlen halom f*sról van szó. Hogy egy ekkora el*a*zást hogy a francba sikerült felkapni azt nem értem. Értékelhetetlen minden egyes másodperce. Életemben nem láttam ilyen sz*r horrort és szerintem keresve is nehéz találni.

2020. dec. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Szinte teljesen egyetértek az utolsóval, rettenetesen rossz, de még horrornak sem nevezhető, se nem nyomasztó, se nem ijesztő, se nem undorító szerintem.
2020. dec. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!