Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó sorozat a Spartacus?...

Jó sorozat a Spartacus? Megéri végignézni?

Figyelt kérdés
Most álltam neki a Spartacus-Az aréna isteneinek, vagyis a Vér és homok előzményének, de nem köt le. Ez a kor is annyira távol áll tőlem, sosem érdekelt különösebben az ókori Róma, csak azért álltam neki, mert hallottam, hogy jó. Viszont nekem tisztára olyan mint a Trónok harca, az meg egyeneseb utáltam, csak pár részt néztem abból is, de az elég is volt. Ebbe is mindenki összefekszik mindenkivel, trágárul beszélnek...stb. Ezek még nem is lennének bajok, de a sztorija + világa nem tetszik. Folytassam szerintetek? Megváltozhat róla a véleményem?
2020. dec. 7. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Akkor ne nézd. Mellesleg rossz sorozattal kezdted, a Vér és homokkal kellett volna, de mindegy.

Akkor éri meg végignézni, ha érdekel. Minek néznéd, ha nem érdekel?

Nézz olyat, ami érdekel.

wtf ez a kérdés

2020. dec. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak vannak olyan sorozatok, amik először unalmasabbak, aztán kibontakozik a történet és olyankor megéri folytatni. Ez a 'f' ez a kérdés. Amúgy ez az előzménye a Vér és homoknak, ezért kezdtem ezzel.
2020. dec. 7. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem mindig is magas volt, hogy miért az előzményekkel kezdenek egyesek...

A kérdésre, a Spartacus stílusa és világa végig ilyen, úgyhogy nem érdemes folytatnod ha nem tetszik.

2020. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az előzményt soha nem az eredeti előtt kezdjük el. Ez alap.

Nem zavar, hogy teljesen elspoilerezi a Vér és homokot? Vagy nem tűnt fel, hogy a narratívája olyan, hogy az előzmény úgy kezeli a sztorit, hogy már láttad a Vér és homokot?

Az előzmény ugyanolyan, mint egy folytatás. Nem azért hívják előzménynek, mert azt kell először megnézni, hanem az eredeti sztori előtt játszódik csak. Mindegy.


A sztori nekem érdekes az első perctől fogva, de engem eleve érdekelt az ókori Róma. Ha nem érdekel a világ, akkor nem tudom, hogy mi történhetne, ami miatt nézhetnéd. Leírod, hogy a sztorija + világa nem érdekel, komolyan nem értem, hogy akkor miért érné meg neked?

Plusz ebből kiindulva az sem valószínű, hogy a történet kibontakozása érdekelne. Mivel nem vagyunk egyformák és mindenkit tök más érdekel.

Ezért írtam, hogy nézz mást, ami érdekel.

2020. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Olvastam más kérdéseket is a sorozat(ok)ról és ott is írták többen, hogy az előzményt nézték először, DE ha nem az előzménnyel kezded akkor is meg lehet érteni a Vér és homokot, tehát az kihagyható. A gladiátor filmet viszont szeretem, pedig az is ilyen világban játszódik. De megnéztem az első 2 részt, inkább passzolom. Köszi a válaszokat!
2020. dec. 7. 20:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem túl erőszakos.
2020. dec. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!