Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok az iCarly feltámas...

Mit szóltok az iCarly feltámasztásához? Ti várjátok már?

Figyelt kérdés
Nekem gyerekkorom nagy sorozata volt. Nem tudom, hogy milyen megközelítést kap majd az új széria, hiszen a szereplők már mind felnőttek, de kíváncsi vagyok.

2020. dec. 11. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Feltámasztják?😲
2020. dec. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jennette McCurdy elhagyta a pályát '16-ban, úgyhogy túl sok reményt nem fűzök a dologhoz. Szintén a Nickelodeonhoz kötődik a Dan Schneider botrány (többek között ő készítette az iCarly-t), ami sok színész számára traumatikus élményekkel járt. Erősen utalt is erre, átvitt értelemben akár magára is:

https://www.youtube.com/watch?v=xdNZjxJ0ifg


Olvastam olyan teóriát, hogy valaki szerint a szereplők gyerekeit kellene behozni, mintha rátalálnának a stúdióra és ők folytatják a sztorit, mert a régi színészek már túlkorosak ehhez a tini bolondozáshoz, de szülőként jelen lennének.

2020. dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Mindig is utáltam.
2020. dec. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Az legalább értelmes volt, nem olyan fos mint amiket ma adnak
2021. máj. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért nem lett volna jó a rátalálnának a stúdióra forgatókönyv, mert Freddy szétszedte az utolsó epizódban.


Kinek hogy tetszik ami van?

2021. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!