Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen érzéseitek vannak a...

Milyen érzéseitek vannak a készülő Halo sorozattal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én már most temetem. Először is a története miatt. Állítólag valami emberről fog szólni, akit a Szövetség nevelt fel. Ez már alapjában véve elbukott, főleg azoknál, akik olvasta a könyveket. Nem értem, hogy miért nem tudják az univerzumot bővíteni ahelyett, hogy megint valami mást csinálnak. (Az Ónix szellemei-ig olvastam a könyveket, amennyiben a következő könyvekben van erre valami utalás kérlek ne spoilerezzetek és elnézést a tudatlanságomért.)

Aztán Miranda és Jacob Keyes bőrszínének megváltoztatása is arra utal, hogy egy teljesen más univerzumban fog játszódni. Azt se értem, hogy miért létező karakterek bőrszínét változtatják meg ahelyett, hogy új karaktereket találnának ki olyan bőrszínnel, amilyennel csak akarnak.



2020. dec. 11. 22:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!