Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kdrama kedvelők! Melyik...

Kdrama kedvelők! Melyik koreai sorozat/dráma tetszett nektek legjobban, és miért?

Figyelt kérdés

2020. dec. 16. 13:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

Boys over flowers és crashing land on you tetszett a legjobban, de még a who are you school 2015 is jó.


Hogy miért ezek tetszenek, hát nem tudom, sokat láttam már de ezek fogtak meg a legjobban.

2020. dec. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A Crash landing on you nekem is az egyik kedvencem :)
2020. dec. 16. 14:05
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

Nekem az Empress Ki (magyarul a Császárság kincse, ha jól emlékszem - az első pár részt a tévében láttam meg véletlenül) marad örökké az abszolút #1. Remek történet, kiváló színészek - bár elég hosszú, és érzelmileg kissé megviseli az embert. De én kifejezetten szerettem, mert kedvelem a történelmet (bár az Empress Ki nem 100%-osan valós eseményeket fest le).


Habár még nem fejeztem be, a Welcome to Waikiki (ismert még Laughter in Waikiki címen is) is nagyon jó, de egy teljesen más kategória, konkrétan sitcom. Sírni lehet rajta a röhögéstől.

2020. dec. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Successfull Story of a Bright Girl - Ez volt életem első k-doramája még a 2000-res évek elején. Azóta is nagy kedvenc! :)


The Greatest Love - Mert megnevettet


You Are Beautiful - Szerintem a japán és taiwani változat nem lett olyan jó.


Wonderful Life - Mert sok fontos dologról szól. Mint maga az élet.


Snow White / Love Taste Sweet - Megtanít arra, hogy nem a külső a fontos.

2020. dec. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
3-mas, egyik kosztümös k-dorama sem 100%-ban valósághű, mivel úgy eladhatatlanok lennének. A valóságban egy herceg/király nem szeret bele egy egyszerű szolgálólányba és hasonlók. De kell beléjük a dráma, hogy valamivel a tévé elé szögezzék a nézőket. Emiatt sok mindent másítanak meg, vagy vesznek ki a valódi történetből.
2020. dec. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kill It, nekem az volt az első, és nagyon izgalmasnak és szépen fényképezettnek találtam. Im Jinah gyönyörű. A Vagabond, illetve a Crash Landing On You is nagyszerű volt. Jelenleg a Snowdropot várom a csodálatos Kim Jisooval a főszerepben.
2020. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
#5, én ezt nem negatívumként írtam, csak egyszerűen megemlítettem, hogy tudja a kérdező. Nehogy onnan tanuljon történelmet :D
2020. dec. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Reply 1988

Hotel del Luna

Strong woman Do Bong Soon

Meg most nézem az Angel's last mission: Love-ot, és nagyon tetszik!


Ha valaki tud ezekhez hasonlóakat, ne tartsa magában, még nem láttam sok kdrámát:D

2020. dec. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Csak a lényeget hagytam ki😆😆


Reply 1988 - mert nagyon tetszett az a kor, és a szüleim pont annyi idősek voltak ekkor, mint a főszereplők. Nagyon sokat sírtam és nevettem rajta.


Hotel del Luna - sokszor tudtam rajta sírni, és mazochista drámakedvelőként imádok sírni.


Strong woman Do Bong Soon - aranyos volt és vicces, a szerelmi szál pedig extra cuki.

2020. dec. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Goblin: mert ez volt az első koreai sorozat amit láttam, és emiatt szerettem meg őket.

Crash landing on you: sokat sírtam rajta, megható története van, olyan szereplőkkel hogy nincs olyan akit ne lehetne nem kedvelni, nem csak a főszereplőket, de az összes mellékszereplőt is imádtam.

A korean odyssey: most fejeztem be, és ez a sorozat is az egyik kedvencem lett. Ami leginkább megfogott benne, az egyrészt a kreatív, különleges története, másrészt pedig a férfi főszereplő és a színész alakítása.

Moon lovers: Scarlet Heart Ryeo: ez az első olyan mondhatni történelmi, vagy legalábbis régi korban játszódó sorozat, ami annyira megtetszett hogy kb 2 nap alatt ledaráltam az összes részt. Nem tudom miért szerettem meg ennyire, de szerintem egy nagyon különleges sorozat, fantasztikus ost-tal (ez az egyetlen olyan sorozat, aminek az össszes zenéjét imádom, napokig csak azokat hallgattam). Ez is egy nagyon megható történet.

2020. dec. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!