Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek meddig lesz még...

Szerintetek meddig lesz még igény arra, hogy minden Karácsonykor leadják a TV-ben a Reszkessetek betörőket?

Figyelt kérdés
2020. dec. 16. 16:35
1 2
 1/16 anonim válasza:
62%
Nincs karácsony kevin nélkül:)
2020. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Akkor a fél világ sikoltozásban törne ki, hogy "Kevin"!!!
2020. dec. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Más filmeket is megnéz az ember újra és újra, mert szereti. Ez sem másabb, csak ezt reklámozzák is és kb mém lett belőle. Igény az mindig lesz, mert pl én sem nézem meg máskor magamtól, csak ilyenkor.
2020. dec. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik évben nem akarták leadni, akkor meg állítólag tömegesen panaszkodtak, hogy miért nem lesz. Nem kötelező nézni ott van ezer csatorna, vagy csináld amit én: horrort nézek a neten.
2020. dec. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Mióta a tv2 adja, azóta nem tévében nézem, de egyébként máskor is elő szoktam venni, nem csak karácsonykor. Gyerekként rongyosra néztük a VHS-t, nekem ez hozzátartozik az ünnephez.
2020. dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Eddig egyszer láttam valamelyik részét a filmeknek, mivel mi nem nagyon szoktunk karácsonykor tv-t nézni, nálunk késő estig társasjátékozik az egész család. Szimplán kíváncsi voltam, hogy nem vágynának-e az emberek más karácsonyi műsorra.
2020. dec. 16. 17:34
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
És amikor tévét néztek, akkor is csak a discovery channelt :)
2020. dec. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
6. Ha érdekelne bárkit a véleményem a tévében leadott dolgokról, akkor a fele "szórakoztató" műsor nem menne.. :D Valószínűleg aki mást akart nézni, az már tovább lépett, ez így van jól.
2020. dec. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%
Nem tartom valószínűnek, hogy a TV igények miatt adja le. A mai világban, ha szeretsz egy filmet, nagyon jó minőségben megveszed vagy letöltöd. Ugyan ki kéri a TV-t, hogy egy 30 éves filmet játsszanak már le, mert még nem látta elégszer? Én nem hiszek ezeknek a híreknek. Én sosem tudtam végignézni azt a filmet, mert nem kötött le. Most meg ha fizetnének, akkor sem nézném meg!
2020. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
9. Konkrétan az ismerőseim háromnegyede sírt mikor szóba jött, hogy "nem lesz Kevin karácsonykor", úgyhogy nem nagyon volt álhír...
2020. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!