Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek meddig lesz még...

Szerintetek meddig lesz még igény arra, hogy minden Karácsonykor leadják a TV-ben a Reszkessetek betörőket?

Figyelt kérdés
2020. dec. 16. 16:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Kijárási korlátozás, Kevin szülei meg utazgatnak :D
2020. dec. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne igény rá akkor is leadnák kb.
2020. dec. 17. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
76%
Kevin a legjobb :)
2020. dec. 17. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok


Mondja már meg valaki, miért jó, hogy úgy néznek filmet az emberek, hogy közben reklámok vannak? Miért kell sírni, ha nem megy a TV-ben? Le kell tölteni és reklám nélkül végignézni, magyarul, 1080p-ben! 10 éve torrentezek és nem nézek TV adásban filmet. Ami ott premier, azt már minimum 1 éve láttam sokkal szebb minőségben. 21. század, ébresztő!

2020. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

14-es:

Én is így vagyok vele, viszont gyakran látom fb-n üzenőfalon ugyanezeket ismerőseimtől, ilyenkor mindig rákérdezek kommentben, hogy miért fizetik a netet?

A kábéltv előfizetés az ami felesleges a net mellé szerintem.

2020. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

14-es vagyok


Így van 15-ös! A normál digitális adást befogod valahogy, azon vannak az alapműsorok és kész. KábelTV-t tényleg nem érdemes fizetni. Inkább az internet sebességet kell felnyomni, hogy gyorsabban jöjjenek lefelé a filmek és a sorozatok. Rengeteg torrent oldal van és van olyan is, ami ingyenesen elérhető. Igen, tisztában vagyok vele, hogy "nem szabad", de ha van egy VPN előfizetésed (kábeltv helyett, sokkal olcsóbban), akkor szabad a gazda. Én azzal kezdtem bő 15 éve, hogy kikölcsönzött DVD-ket másoltam le és írtam ki lemezre. Amikor már elérte azt a nagyságot, hogy kb 1000 db film volt otthon, akkor álltam át winchesteres tárolásra, ami kisebb helyet igényel és jobban kezelhetőbb. Idővel egy médialejátszó is bekerült a képbe, ami olyan filmekkel is elboldogul könnyedén, amihez komolyabb számítógép szükségeltetik. Most itthon 17 TB-nyi helyem van, ahová rendszerezhetem a letöltött filmeket, sorozatokat. Aki nem érti a torrentezés lényegét, soha nem fogja elhinni, hogy egy film (néha még a hivatalos megjelenés előtt) úgy tölthető le, mintha Blu-ray lemezjátszón néznénk. Nem vacak TV minőségben, nem csak DVD formátumban (4K TV-hez???!!!), hanem 720p, 1080p, 4K HDR, 4K Dolby Vision, 3D verziókban (filmtől függ), magyarul, angolul esetleg más nyelveken Dolby Atmossal is, magyar és angol feliratokkal. Mindehhez az is hozzájárul, hogy pl TV sorozatnál az élő adás után 1-2 órával már letölthető, legyen az akármilyen stream szolgáltató műsorán. Ha gyors a neted, akkor fél órán belül nézheted az adott premier filmet. Pl most Wonder Woman 1984-et is aznap láttam, amikor megjelent, 4K-ban. Azt kell megérteni, hogy a letöltött filmet vissza kell seedelni 48 órán keresztül. Ehhez én egy laptopot használok, ami nem eszik sokat, és a hálózatban van a médialejátszó, ami látja az aktuális winchestert és annak tartalmát.


Az említett "Home Alone" film HD kategóriában 9 féle módon van fent (az angol címre keresve), mind angol és magyar szinkronnal, angol és magyar feliratokkal, sőt 4K-ban is ott figyel, várva, hogy valaki letöltse. Méghozzá INGYEN! Most sírhat az, aki a TV műsorban szeretné látni reklámokkal teletűzdelve! Megérdemli! Boldog Új Évet Kívánok!

2020. dec. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!