Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legrosszabb filmek/sorozatok...

Legrosszabb filmek/sorozatok amit valaha láttatok?

Figyelt kérdés

Igazából itt tényleg csak a ti véleményetekre vagyok kiváncsi. Akár anime is jöhet

Ty


2020. dec. 17. 09:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Trónok harca,


Gyűrűk ura (Könyv izgalmasabb sokkal)


Hobbit (izgalmasabb a könyv)


Star Wars (1-4, 7-...)


WarCrat: Kezdetek (Óriási Csalódás)


Alien (4-..., pedig reménykedtem)


Alien Vs Predator (összes)


UFO: Idegenek közöttünk


Tűzgyűrű


Transformers (összes film, a rajzolt (az első szériás sorozattól az Armada-ig szeretem) sem az igazi, pláne a 3D-s)


Csengetett Mylord? (Az első 1-2 évadra való (vannak évadok? Sok rész van, azt tudom) még tetszett de utána már nem annyira adta a hangulatot)


Ennyi jut eszembe.


Ja, meg a Godzilla filmet 1990- után


Ó meg ott vannak a Kingkong filmek.


Tarzan (összes, a könyv sokkalta jobb. A filmek egyáltalán nem követik. Tudtad, hogy Tarzan apja Clayton és őt ette meg a párduc? A könyv véresebb, a gorillák konfliktusai érdekesek.)


Na persze ott van még az


Éhezők viadala,


A kiválasztott,


Maugli/Dzsungel könyve


Sok a sorolni való, mem bírná a weblap :/

2020. dec. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

11. vagyok


Anime:


Kaligula (összecsapott, idétlen, förtelmes. Követhetetlen)


Code Geass (Igazából egész jó lenne, de NEKEM nem tetszik a karakterek ábrázolása. Komolyan hányok tőle, nem vicc, nem tudom miért...)


Blue Gender - film /Harcra született - The Warrior/ ( A sorozat részletes, ez a film az élő példa, hogy ha lehet 16 órás filmet csinálni, akkor azt ne vágjuk bele 2-3 órába, mert akkor egy A Gyűrűk Ura rövidítést kapunk. A film 5/6-odába csak mennek, semmi sem történik, aztán a sorozatot nem követve véget ér. Fujj)

2020. dec. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Megint 4.


DooM (2004-5) (Ez lesz ha egy mészárlós logikai horror játékot akarsz filmmé varázsolni úgy, hogy nem is olvasod el a mellékelt kézikönyvben leírt történetet. Mi lesz még? Wolfenstein 3D - The Movie? Liftezgetős Náciölős film?)

2020. dec. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlékszem, hogy a Doom-ot szidtam volna. Bár....


Lehet,hogy alvaíró vagyok!


A 4.

2020. dec. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
14, bocs, "én'-t akartam írni😅
2020. dec. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
82%
Csak elsiettem...
2020. dec. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A két legrosszabb film, amit valaha láttam, a Saul fia és a Sophie választása. Nehogy azt higyje valaki, hogy a témával van valami bajom, egyszerűen csak pocsék filmnek tartom mindkettőt.
2020. dec. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!