Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan film nézős oldal...

Van olyan film nézős oldal amit fizetni kell?

Figyelt kérdés
Ahol magyar szinkronosan vannak és premierek, netflixet néztem de semmit se ér csak feliratosak vannak

2020. dec. 18. 12:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem havi fizetés
2020. dec. 18. 12:16
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
HBO Go?
2020. dec. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Telekom Moziklub (Telekomos tévé mellé lehet rendelni).
2020. dec. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hbo Go
2020. dec. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kábelszolgáltatónál HBO csomag, vagy csak simán HBO GO.
2020. dec. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

És a HBO GOn minden film fent van magyar szinkronnal?

És azt rakom amelyiket akarom?


Animációs filmek/mesék is vannak?

2020. dec. 18. 14:24
 7/12 anonim ***** válasza:
A filmek túlnyomó többsége szinkronos, vagy ami a vírushelyzet miatt nem került szinkron alá, ahhoz van magyar felirat, de ilyen kevés van. Ez egy szolgáltatás, nyilván saját kínálattal rendelkezik. Hogy te melyiket akarod, és mi van fent az két külön dolog. De miért is nem próbálod ki? Ingyenes próbaidő 1 hét! Régebben 1 hónap volt, de jelenleg 1 hétig ingyenesen nézheted regisztráció után. Ha nem tetszik, lemondod. Kell egy érvényes bankkártya, és egy email cím. Kb ennyi! Egyszerre 2 eszközön is lehet nézni.
2020. dec. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Most néztem a HBO got és nincs az összes film rajta, csak nagyon kevés.. :/ szóval nem a HBO GO lesz az.


A telekom moziklubon meg nem tudok rá keresni hogy milyen filmek vannak.. Majd jobban utána nézek.

2020. dec. 18. 14:33
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Folyamatosan változik a kínálat az HBO GO-nál, Netflix-nél is. Pl. HBO-nál most tették fel nem olyan régen az összes James Bond filmet. Mondjuk engem pont hidegen hagy. Nyilván nincs fent rajta minden, de lehet rajta találni olyat, ami leköti az embert, érdekli, akár sorozat, akár film.


A Netflix szerintem jobb, műszaki szempontból is, kínálat szempontjából is. Tele van olyan hasznos funkcióval, mint pl. az intrók kihagyásának lehetősége, figyelmeztet ha epilepsziás rohamot okozó jelenetek vannak a filmben, profilokat alakíthatsz, adhatsz hozzá kedvenceket, előzetest tudsz nézni, stb. Az, hogy kevés a szinkron? Ez van, de van felirat.


A Telekom Moziklubbos kínlódásodat nem értem. Ezt az IPTV settopbox menüjében éred el, attól, hogy nincs Moziklub előfizetésed, eléred a kínálatot, az előzeteseket megtudod nézni. Ez alapján eldöntöd, akarod-e vagy sem.

2020. dec. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A világ összes filmje egyiken se lesz fent, mert a jogdíjakat meg kell venni és arra senkinek sincs pénze.
2020. dec. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!