Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A DC univerzumban, a Végtelen...

A DC univerzumban, a Végtelen Világok Krízise után, hogyan lehetséges az, hogy a 38-as földről megmentett emberek az új elsődleges földön ott lehettek, és élnek, mikor az eredeti az antianyag-hullámmal megsemmisült?

Figyelt kérdés

Az az antianyag-hullám általi halál nagyon "véglegesnek" tűnt nekem!

Logikusan azt gondolnám, hogy mivel az 1-es számú föld is megsemmisült az antianyagtól, akkor azok az emberek ott "véglegesen" meghaltak, mivel új multiverzum jött létre, és az idővonal újraindult, az új idővonalon "nem történt meg" a krízis, ezért át sem hozhatták volna azokat az embereket.

És azok úgy sem "ugyanazok" lennének hiszen ők ott meghaltak.

Ha logikus akarok lenni akkor a Paragonokon, MarNovun, és Luthorékon kívül más nem is mehetett volna át az új első földre, mindenki más meghalt az "eredeti" multiverzumban!

-Még akkor láttam amikor kijött de ez a kérdés még foglalkoztat, hogy ez hogyan maradt az idővonal része!

-Az összes DC sorozatot láttam!

-Tudom, hogy Oliver a multiverzumot újraalkotta csak kicsit "másképp"!

-A végén például, az újonnan létrehozott világok bemutatásánál a Brandon Routh féle Superman is a "normál" logós Superman ruhában volt, nem a fekete hátterű S lógósban, ergo az a dimenzió is újraindult, az összes többivel együtt!

-Tehát ha jól gondolom gyakorlatilag maga Oliver "döntötte el" (részben) az áldozatával, hogy mi legyen az új idővonal része és mi nem?



2020. dec. 19. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem ez úgy jött le mikor néztem, hogy igen Oliver döntötte el a dolgok menetét, ő hozta létre az új univerzumot a "főbb" karakterek világai alapján, és az utolsó rész végén elmondják hogy a multiverzum újraindul, új szálakat alakít ki, ezért volt más a Brandon féle superman is, mert ott már új univerzum van, aszem a végén is mutatták be a stargirlt és a titánst is, én sose gondoltam ezt hogy újrainditotta volna az előző univerzumokat, én úgy értelmeztem hogy letöröltek mindent, a főbb szereplők világát meg egybe mosták, és új univerzumok jöttek létre

de ez személyes vélemény

2023. júl. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!