Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen streaming szolgáltatásr...

Milyen streaming szolgáltatásra vagytok előfizetve?

Figyelt kérdés

Netflix, Amazon, Spotify, Stadia, jöhet bármi.


Mi a lélektani határ, amit hajlandóak vagytok kifizetni érte? Egyben értem, tehát pl Netflix + Spotify.


Ami nincs fent, azt honnan szerzitek be?


Egyre több streaming tűnik fel a horizonton. Mit gondoltok, hosszútávon negatívan fogja érinteni az általatok előfizetett szolgáltatást? Úgy értem, például a Disney+ elvisz egy csomó filmes jogot, ami amúgy megtalálható jelenleg a ti szolgáltatásotokban.



2020. dec. 20. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Jelenleg semmilyenre.

Egy ideig használtam Spotifyt, és Magyarországon az HBO gót.

2020. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Eurosport Player volt, de egy éve nincs, lemondtam, mert amit néztem rajta átadták az M4-nek, ami meg szabadon fogható.
2020. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Netflix és YouTube Prémium.
2020. dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyenre.
2020. dec. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen
2020. dec. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, igen, a YouTube prémium is volt szeptember és november között.
2020. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%

Semmilyenre, és soha nem is leszek egyikre se, ha milliárdos leszek akkor se.

És ez nem azért van mert mocsok kalóz vagyok aki mindent ellop, hanem azért mert ami érdekel, azt megveszem DVD-n, webáruházban, vagy megnézem a tévében. Amit megveszek DVD-n az meg ráadásul legalább az enyém.

Nem mondom hogy nem használok torrentet, de azt csak arra amit máshogy nem lehet beszerezni.

2020. dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7


Szerintem a reklámokkal teletűzdelt kereskedelmi csatornákon élvezhetetlen egy film vagy sorozat.


A mai sorozatok zöme csak streamingre készül, nincs belőle DVD.

2020. dec. 20. 20:53
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyikre sem. Jó lenne, de nyelvtanárok, játékok, könyvek és audible mellett már nem futná streamingre, így a filmeket és sorozatokat torrentezem. Ha valami nagyon megtetszik, akkor megveszem fizikailag, ami így tényleg az enyém és nem tudják törölni.
2020. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#7 Így van, ezért nézek egyre kevesebb tévét, filmet már pl. egyáltalán nem. Leginkább sporteseményeket.

A filmeket meg DVD, Blu-Ray formátumban megveszem. Sorozatot nagyon keveset nézek, évi 1-2 van, ott jön képbe a torrent mert azt se a TV nem adja, se DVD-n nincs kinn, ergo nincs más opcióm. De vettem már meg utólag sorozatot DVD-n amikor megjelent.

2020. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!