Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi van megint a Wonder Womannel?

Mi van megint a Wonder Womannel?

Figyelt kérdés

Ez komolyan vicc amit ezzel a filmmel művelnek, szerintem eljutunk oda hogy már 2100-at írunk, repülő autókkal járunk és fotoszintetizálva táplálkozunk, és ezt a filmet még mindig nem fogják bemutatni... Pár napja még azt olvastam az IGN-en, hogy végre 200 év tolás után most karácsonykor, 24-pén immár végre TÉNYLEG bemutatják itthon is (meg mindenhol máshol a környező napokban, mert hogy még mindig nem mutatták be sehol), erre ma nézem a Wikipédián most már 2021 január vagy február. Ez legalább a 200. alkalom hogy eltolják, csak szűk 3 éve kellett volna megjelennie körülbelül ha akkor kiadják amikor kéne.

Mégis mi a bánatot bohóckodnak ezzel folyamatosan, hónapok, évek óta? Nem lesz kicsit kellemetlen hogy mire bemutatják már lehet hogy a színészgárda tagjai élni sem fognak? Kicsit olyan lesz ez mintha 2020-ban debütált volna a mozikban Gary Cooper egy új filmje, nem?

Komolyan, normálisak a stúdiónál? Nekik mi hasznuk belőle hogy lassan az emberek azt is elfelejtik hogy létezik ilyen film? Mi a bánatért nem lehet már végre bemutatni?

Mielőtt még valaki: tudok a covidról. meg arról is, hogy a legutóbbi bejelentésben az állt, hogy bemutatják streamingen (is). De erre se képesek. Inkább reflexből megint toltak rajta egyet, még csak 1727-edjére.



2020. dec. 20. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet a következő:

Megjelenik most decemberben streamingen is (HBO Max) és a mozikban is. A probléma, hogy sok helyen, pl Magyarországon nincsenek nyitva a mozik, ezért itt csak akkor lesz bemutatva, amikor azok kinyitnak. A másik probléma, pedig hogy Magyarországon HBO Max sincs.

Szóval vagy torrent vagy megvárod amíg kinyit a mozi.

2020. dec. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó lenne a torrent is csak ahhoz nincs szinkron. Nem mondom hogy nem szexi Gal Gadot originál orgánuma, meg angolul is tudok, de azért mégis csak magyarul nézném meg ha már magyar vagyok...
2020. dec. 20. 20:41
 3/11 anonim ***** válasza:

Megértem, akkor valószínű marad neked a mozi.

De az biztos, hogy Gal Gadot hangja egyébként minden pénzt megér:D

2020. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Amúgy ja, meg a külseje is, nagyon fullos nő (hasonlóan jó kombó még Scarlett Johansson).

Épp azon gondolkodtam hogy őt vagy a filmjét tolták-e már többet. :D

2020. dec. 20. 22:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó nő az biztos. Hát nem tudom hány pasinak volt meg, de akinek igen, annak biztos nagy élmény volt :D
2020. dec. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Figyelj, Izraelből nem jutsz be csak úgy Hollywoodba, szóval... :D
2020. dec. 20. 23:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Én se csodálkoznék, hogyha kiderülne hogy a szerepekért megdugatta magát fél Hollywooddal :D
2020. dec. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bármi is az igazság, ha így volt is mindenki csak jól járt vele. :D Erre a filmszerepre például teljességgel tökéletes, nem tudnék jobbat elképzelni rá. Pont ezért bosszant hogy két éve húzzák vele az agyam. Az első rész is kifejezetten jó volt (és nem csak azért mert Gal Gadot olyan szép hogy leesett a vászonról, az egész jó volt szerintem).
2020. dec. 20. 23:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszett az első rész (Gal Gadot az egyik fő érv, de amúgy is). Elég nagy csalódás volt hallani, hogy mindig eltolják.
2020. dec. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel inkább kiadták volna rendesen tervezett időpontban és azóta jöhetne már a 3. rész.

Amúgy igaz, GG mellett minden érv másodlagos, de most kivételesen a film is jó volt. :D

2020. dec. 20. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!