Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha Thanos a népeknek csak a...

Ha Thanos a népeknek csak a felét gyilkolta le, akkor Gomora miért volt fajának utolsó képviselője? A többivel mi lett?

Figyelt kérdés

2020. dec. 24. 00:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Végtelen háború kimaradt neked? Ott van egy visszaemlékezés. Mikor Gamora kicsi volt, Thanos kiírtotta a népét de Gamorat megkedvelte és maga mellé fogadta. Vagy mi.
2020. dec. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De az volt a szabály hogy a népek FELÉT irtja ki. Nem az egészet. Megvolt a Végtelen háború igen. Meg az összes többi is.
2020. dec. 24. 01:27
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a Végjátékban amikor csettint az felez, de már sokkal hamarabb (Végtelen háború visszaemlékezés) kiírtotta az egészet. Mindenkit megölt aki nem adta meg magát. És gondolom senki nem fogadta el Thanost.

[link]



De lehet én emlékszem rosszul.

2020. dec. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A Végtelen háborúban is felezett, pl. a végén, ott se mindenki tűnt el, csak a fele hős (ha úgy lett volna akkor sakk matt, nem lett volna aki visszacsinálja).

Én nem emlékszem hogy ott korábban is azért irtott volna ki mindenkit mert ellenálltak. Ilyenről szerintem nem volt szó. Végig az volt a szabály tudtommal hogy a galaxis egyensúlya miatt a fajok felét kiirtja, hogy a másik fele békében és jólétben élhessen.

Amúgy én úgy emlékszek arra a jelenetre, hogy a fele népet az egyik oldalra terelik, a másikat a másikra, és a katonák az egyik oldalra kezdtek el tüzelni csak. De lehet rosszul emlékszem.

Meg ugye ott van a másik "lánya" (lánya?) a kék csaj, ő is elvileg utolsó a fajából azt mondják.

2020. dec. 24. 01:40
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Na jó most már erősen újranézős mert már én is meg vagyok kavarodva.


De Thanos is az utolsó nem? Mikor Doctor Strange és ő beszélgetnek akkor is pl csak annyit mond végül Strange, hogy "népírtás?" és igen a válasz. Hiszen az egész Titán elpusztult, szóval csak Thanos maradt életében. Ezért rémlik valami olyan hogy lehet hogy eredetileg csak felezni akart, de mivel nem fogadták el őt mint "megvàltó" ezért ölt meg mindenkit.


Vagy kiírtotta egy fajnak a felét a másik fele meg nem tudott "talpra állni" és maguktól kihaltak...


A kék csajjal (basszus nekem sem jut eszembe a neve xd) nem tudom mizu, galaxis őrzői nekem kimaradtak, nem izgat. De ő nem csak egy szimpla robot akit úgy raktak össze?

2020. dec. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A kék csaj, ő asszem ugyanúgy egy fajnak az utolsó példánya csak Thanos megbüntette és kicserélte a szerves részeit mindenféle gépi részekre.

Thanos is talán utolsó, de attól még tudtommal ő teljesen nem irtott ki fajokat, csak a Végjáték legvégén akarta a Földet kompletten, de azt is bosszúból amiért tönkretették és visszacsinálták a "munkáját".

2020. dec. 24. 01:59
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Áh értem.


Hát így akkor sajnos nem rémlik. Mondom én arra emlékeztem, hogy a nép felét akarta, de mivel a másik fele sem hódolt be, ezért nekik is kampec. De ha nem így volt akkor marad az, hogy nem tudott talpra állni a megmaradt fél nemzet ezért maguktól kihaltak. Így lehet Gamora utolsó élő példány.


Igen, a Föld az személyes bosszú lett volna, azt mondta is Thanos.


Na de így akkor sajnos nem tudtam pontos választ adni (vagy ha jó is már nem vagyok biztos benne, régen láttam, szerintem tavaly utoljára) hátha más tud.

2020. dec. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
De még az ugrott be, hogy nem az volt hogy eddig egész népeket írtott ki és azért kellett neki a kesztyű, hogy azzal felezni tudjon? És akkor ennek köszönhetően csak egy faj fele írtódna ki és nem az egész?
2020. dec. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Nem lehet tudni, hogy egész népeket írtott volna-e ki. Pl gamorra faját tényleg csak felezte. A saját faja kihalt, azt nem ő nem csinálta. A Robot csaj fajával nem tudni mi van. De pl az a bolygó, ahol a galaxis őrzöi 1 van, azt teljesen kinyírta, hogy megszerezze a követ.

Most valszeg le fogtok pontozni, de én pont ezért nem szeretem a szuperhős filmeket. Tök szórakoztató a Marvel, én is ültem már be a moziba, de egy bizonyos foknál nem tud tovább gondolkodni. Pl itt van ez a kérdés amit feltettél. Gamorának nem kéne az utolsó tagjának lennie a fajának és mégis ezt mondják. Vagy a Thanos kinyírja a népek felét dolog. Egy írtás után az összes földi faj, 2x gyorsabban kezd el reprodukálódni, hogy minél hamarabb vissza tudjanak térni arra a szintre, ahonnan letaszították őket. Valszeg a következő generáció már ugyan annyian lenne, mint a felezés elött. Szóval Thanos Papa csak szenvedést hoz. Jól hangzik ez a nemes cél, de ha az ember bele gondol, se füle, se farka. Mert ugye a Marvelnek nem ez a lényege, hanem, hogy kikapcsoljon és nézd ahogy verekszenek és viccelődjenek.

Szóval a lényeg az, hogy nincs erre válasz, mert hibásan lett kitalálva ez a dolog. A galaxis őrzöiben elmondták, hogy a faja utolsó tagja, de x évvel késöbb, a bosszúállók 3 vagy 4-ben (nem tudom melyik filmben volt ez a jelenet, de még megvan az egész) már mást mondanak. Ez egy hiba.

2020. dec. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Jól van ez így? ***** válasza:
75%
2020. dec. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!