Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha Thanos a népeknek csak a...

Ha Thanos a népeknek csak a felét gyilkolta le, akkor Gomora miért volt fajának utolsó képviselője? A többivel mi lett?

Figyelt kérdés

2020. dec. 24. 00:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%

#9 nem pontozlak mert írtál jó dolgokat csak a gyerekes gondolkodást nem értem. Minek nézed őket ha nem szereted? Én elkezdtem nézni pl a Star Warst. 20 perc után nem bírtam, ennyi volt. Nem nézek többet. Mi értelme annak, hogy megnézed csak hogy utána szidhasd? Mondjuk nem igazán szidtad, korrekten írtad le a negatívumokat, de mégis ez olyan direkt odaszúrás volt. Ne mondd már nekem hogy minden vígjáték tökéletes és nincs benne szomorú/idegesítő dolog? Olyan ami hiteltelen és értelmetlen? Na látod. Egyik film sem tökéletes. De pont ezért írom hogy megértem ha valaki nem szereti őket, csak azt nem értem hogy akkor minek nézel belőle többet és többet?


Nyilván ha moziban vagy nem opció hogy 20 perc után lelépsz, kiadtad a pénzt végig nézted. Ezért pont ezért mert végig KELLETT nézned, jobban utálod mint kéne. De oké, utáld. Viszont akkor minek nézed a a következőt? Meg lehet mondani a haveroknak hogy nem mész velük mert nem érdekled.

2020. dec. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

De azért nézem mert valahol tetszik :D

Különben nem nézném. Látom és értem a negatívumokat, zavarnak is, de ettől függetlenül ha nem szeretném egyszerűen nem írtam volna ide semmit.

2020. dec. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Bocsánat hogy ilyen későn tértem vissza, amúgy én is ilyen vagyok hogy látom a negatívumokat meg kérdéseket vetnek föl bennem, de attól még szeretem a filmet (Star Warsot és Marvelt is egyformán szeretem amúgy).

Érdekes akkor ez a Thanos dolog, hátha egyszer konkrét magyarázatot is kapunk rá. Amúgy #8-ra válaszul a kesztyű előtt is felezett, csak ott "manuálisan" tehát hadsereggel csinálta, bolygóról bolygóra, ami hosszadalmas és kegyetlen "munka" volt, utazgatni és gyilkolni folyamatosan, a kesztyűvel meg egy csett és a munka letudva. Ott a könnyítés és a teljes "siker" volt a cél, nem a teljes irtás helyetti felezés.

A bolygó ahol az őrzők voltak amúgy a Xandar, de arról sem tudok hogy mindenkit kiirtott volna, csak annyi derült ki hogy már nála van a a kő és nyilván erőszakkal hozta el onnét, de nem biztos hogy az egész bolygót lemészárolta miatta.

2020. dec. 26. 01:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!