Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az RTL klub és a TV2 összebesz...

Az RTL klub és a TV2 összebeszéltek volna?

Figyelt kérdés

A napokban ért véget az RTL-n a Drága örökösök, míg a TV2-n meg a Mintaapák.

Milyen "véletlen" ráadásul ugyanaznap.

Bár nem az első eset nyilván, meg nem összeesküvés elméletek gyártása a cél, de kicsit nem olyan érzése van az embernek, mintha hülyére vennék?

Ettől független jó volt mind a két sorozat.

Ui. Kellemes ünnepeket kívánok előre is mindenkinek!



2020. dec. 24. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem összebeszéltek, csak egyik majmolja a másikat. Megasztár-X Faktor, Álarcos énekes, meg a másik...
2020. dec. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Ez az Álarcos énekes - Nicsak ki vagyok majmolás a legnagyobb hülyeség.

A megasztránál még érthető lehet, mert ott az egyik sokkal régebbi, mint a másik (bár ettől függetlenül miért ne lehetne a másik csatornán is? De erre úgysem tud érdemi választ adni senki, aki utálkozik), de az, hogy az Álarcos énekest majmolta a Tv2 az konkrétan egy vicc. Egy az, hogy EGYETLEN EGY héttel előbb jött az Álarcos énekes, a másik pedig, hogy tisztában van vele az, aki majmolásnak hívja, hogy mennyi munka van egy ilyen műsorral? Itt nem egy-két hét alatt dől el, hogy lesz egy ilyen műsor. Kb 2-3 éve már tervezte a TV2 ezt. Akkor mégis hogy a francba állapítja meg bárki, hogy utánoz/majmol bármelyik csatorna?


S ezzel szeretném is rövidra zárni, hogy egyik csatornát sem nézem le vagy imádom, pont ezért írtam két nézőpontot is.


Miért fáj ez bárkinek?

Akinek nem tetszik, ne nézze, aki pedig nézi/követi a dolgokat, hiszen valahonnan elő kellett húznia a "majmolja az egyik a másikat" dumát az minek nézi? Ezt a végtelen rosszindulatot...


Csak próbáljátok meg más szemszögből megközelíteni a dolgot. Tételezzük fel, hogy bármelyik csatorna vagy bármelyik ország kitalál egy műsort (mert ugye az is "kritika" szokott lenni, hogy csak külföldi produkciókat koppintanak), onnantól kezdve senki más nem csinálhatja meg?

Nem szórakoztathatnak vele másokat? Miért? Miért fáj/baj az bárkinek?


Van xy számú ember, aki nézi az Álarcos énekest és van xy számú ember, aki nézi a Nicsak ki vagyok műsort. Persze van átfedés, de az átfedést leszámítva is több százezer emberről beszélünk. Miért ne szórakozhatna jól az ember a másik műsoron, ha nem akarja az egyiket nézni?

Én pl esélyt adtam mindkettőnek, de csak az egyik tetszett. Ergo, ha az nem lenne, csak a másik, akkor én ne szórakozhassak jól egy ilyen jellegű műsoron, mert nem csinálhatja meg két csatorna?


Semmi értelme szerintem ennek.

Én sem utálkozom egy műsor iránt, ha az nem tetszik. Nem nézem és kész. Ha pedig nem lesz létjogosultsága, mert nem érdekli az embereket, akkor úgyis elkaszálják és anyagi bukta lesz. Nem elég az?!

2020. dec. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen mindkét csatorna adott ősszel egy sorozatot, amit szokás szerint karácsonyra befejeztek.
2020. dec. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem beszélnek össze, mert konkurensei egymásnak. De nyilván figyelik a másik műsorrendjét és ahhoz igazítják a sajátjukat, hogy minél több nézőjük legyen.
2020. dec. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

A mintaapáknak nincs vége csak a 2. évadnak tavasszal jön a 3.

És amúgy mindig majmolják egymást:

Álarcos énekes-Nicsak ki vagyok

Konyhafőnök VIP-Master shef VIP

Bödörék-Mi kis falunk

2020. dec. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!