Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Előfizettem a Netflix-re,...

Előfizettem a Netflix-re, illetve a HBO GO-ra és csalódott vagyok. Kevés feltöltött tartalom, sok film/sorozat nincs magyar szinkronnal fent, közben más oldalakon fent van... Más is érez így, vagy csak én?

Figyelt kérdés
2020. dec. 26. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Meg kell tanulni angolul


Amùgy az elején én is úgy éreztem kevés minden van de egy kicsit jobban bele kell kutakodni és rájössz hogy több minden van igazából

2020. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy érted hogy belekutakodji?

Én sem találok szinte semmit magyarul....

Mit rontok el akkor?

2020. dec. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Itt pl az összes szinkronos sorozat listázva van


[link]


(igen, tudom, hogy a bejegyzés 2017-es,de a tartalom folyamatosan frissítve van, legutóbb pont ma.)


Ezen kívül rá lehet keresni magyar audiora is.

2020. dec. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Olyan dolgokra is gondolok, hogy alap filmek mint például a Star wars nincsenek fent, csak elvétve 1-1 rész... Nincsen magyar szinkron olyan filmekhez amihez más oldalakon (pl.: onlinefilmek) van...

Értem én, hogy tanuljak meg angolul, de szerinted ezzel meg van oldva?

2020. dec. 28. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!