Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok hasonló filmeket?

Mondanátok hasonló filmeket?

Figyelt kérdés

Mint a Mostoha apa, Disturbia, Árva.

Thriller legyen olyan amiben pl valaki masnak adja ki magát , és elkezdenek utána kutakodni, nyomozni.

Ha lehet 2000 utáni legyen.

Köszi előre is ✌️



2020. dec. 27. 12:52
 1/6 anonim válasza:
73%
Talán a mátrix
2020. dec. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kapj el, ha tudsz(2002)
2020. dec. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

I see you

Időhurok

2020. dec. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Légyszike hadd ajánljam neked a Silent Hill-t !!!! :) Nekem nagyon tetszett, az is ilyen thriller-szerű, úgy emlékszem, 3 részes; ott volt benne egy csaj, aki eredetileg Sharon volt, de aztán átneveződött Heather -re. :):):) Meg egyébként még légyszi hadd ajánljam; ez is asszem thriller-nek van kiírva; Van a szintén 3 részes Kocka-széria; na, annak nekem a 2. része a kedvencem; utána 3-as, utána az első. :):) De szóval én tehát ha újra elkezdeném nézni, akkor ugyanúgy a 2.-kal kezdeném, ahogy én amúgy alapból is láttam; aztán mentem az elsőre, és aztán mentem a harmadikra; énszerintem ez az ajánlott sorrend; mert pl ha az elsőt látod először, az még tehát csak a kezdete; akkor még nem biztos, hogy lesz kedved megnézni a 2-3. részt is, mert az első az még az alap volt; de tehát a folytatások szerintem coolabbak; én csak azért örülök nagyon az első résznek, mert az volt az alapötlet, abból indult ki a többi. És tehát úgy láttam, hogy tesóm először mondta, látott tök jó filmet; és akkor következőleg amikor ment a második rész a tv-ben, azt már együtt néztük meg, online pedig megnéztem a többit. :) Na, és szóval ott a Kocka 2-Hiperkocka -epizódban is derülnek ki érdekességek, összefüggések; de szóval a 3 részt külön-külön önállóan is lehet nézni, teljesen érthető, annyira nem függenek össze; tehát egymás nélkül is megállják a helyüket. Nekem tehát a 2. a kedvencem, és azt is ajánlanám, hogy azt nézd meg elsőnek, utána térj vissza az elsőre; nézd meg, hogy honnan indult, az még ilyen egyszerűbb volt, de nem is volt szükséges annyira talán túlgondolni, mert maga az ötlet már eléggé újszerű volt; tehát jól ki lett vitelezve ez is. Az meg pedig, hogy folytatták, az még külön tök jó. :) Csak az a lényeg, hogy ezeket a filmeket lehetőleg ne elalvás előtt nézd, mert lefekvés után még sokat fogsz gondolkodni rajta alvás helyett. Mondjuk úgy kezdd, hogy fél hétig be tudd fejezni.
2021. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szomszéd (1999)


Ha jöhet animációs mese is, akkor RémRom

2021. márc. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja utolsó voltam, majdnem elfelejtettem..


Ami sok, az sokk


:)

2021. márc. 30. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!