Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csillagkapu sorozataihoz...

Csillagkapu sorozataihoz hasonló sorozatokat vagy filmeket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Tudom van már fent párszor ez a kérdés de eddig nem találtam olyat a javaslatok közt ami érdekel. Lehet azért mert ugyan nagyon sokan szeretik de mindenki másért.

Nekem ami a fő hogy űr utazás, más bolygóra való utazás /költözés, tudomány, felfedezés és némi akció, idegen fajok stb..

A csillagközi szökevényeket ne írjátok, az ilyen fajták nem jönnek be, tudom hogy az is űr meg akció de valahogy nekem teljesen más, nincs meg az a feeling mint a csillagkapu sorozatokban, lehet azértert kB csak 2 ember van benne, nem tudom de a lényeg hogy az ilyesmiket amikben alapvetően idegen fajoké a fő szerep mellőzzük.



2020. dec. 10. 21:29
 1/5 Mojjo ***** válasza:
100%

Star Trek :)

Elsősorban - szerintem - The Next Generations, ehhez kapcsolódóan meg a Voyager és. Deep Space nine sorozatok is, de az Original Series is zseniális (sőt, az főleg), ha nem zavar, hogy kicsit régi. Illetve esetleg még az Enterprise sorozat.

2020. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Androméda

Űrháború 2063

Csillagközi romboló

Firefly - A szentjánosbogár

Orville

Crusade

Föld2

Babylon 5

2020. dec. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mivel a többit már leírták, jöjjenek a Netflix sorozatok, nekem nagyon bejöttek:

Lost in Space

Altered Carbon

a karácsonykor érkező George Clooney film The Midnight Sky (Éjféli égbolt)


meg az HBO nagyon megosztó új űrsorozata a Farkas gyermeke (Raised by Wolves)

2020. dec. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

The 100

The Mandalorian

Az érkezés

Az expedíció

Csillagok között

Ad Astra út a csillagokba

District 9

Ötödik elem

Love, Death and Robots

2020. dec. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az irói ugyanaz [link]
2020. dec. 22. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!