Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lemaradok bármi lényegesről,...

Lemaradok bármi lényegesről, ha nem nézem végig a Vámpírnaplókat?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan jó sorozat vagy csak túl van hypeolva? Egy fontos sorozatról maradok le, ha nem nézem végig?

2020. dec. 30. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Jó sorozat, én szerettem. Viszont ez egy sorozat, mégis mi lényegesről maradnál le? :D Mármint érted, tanító jellege nincs, se semmi ilyen. Akkor már inkább azt mondanám, hogy akkor maradsz le valamiről, ha nem láttad az Anne with an E című sorozatot. Vagy ilyesmit. Viszont a Vámpírnaplók egy tipikus tini sorozat. Élvezetes nézni, de nem ad így semmi pluszt.
2020. dec. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem maradsz le semmiről. Nincs olyan, hogy "fontos sorozat", csak sorozat van.
2020. dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy ez csak egy sorozat, ettől nem lesz se jobb se rosszabb az életem :D. Csak azért kérdezem, mert egy csomó oldalon írták, hogy "ezt a sorit mindenkinek látnia kéne, kihagyhatatlan...stb" És érdekelt, hogy tényleg van benne valami +, ami semmi más sorozatban nincs meg vagy ez is csak egy sorozat a sok közül?

Amúgy már 3.nekifutásra álltam neki, most tartok a 2.évadnál (eddig az elsőnél tovább sosem jutottam), de halálra unom magam rajta. És kicsit előre olvastam, hogy mik fognak benne történni, és úgy érzem túl sok lesz nekem a misztikus szál, jobban szeretem azokat a sorozatokat amik annyira nincsenek elrugaszkodva a valóságtól.

2020. dec. 30. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha angolul nézed sokkal jobb
2020. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem az eseted, akkor nem érdemes vele küszködni, ha láttad az első évadot akkor kb. tudod kik a szereplők, ha érdekel hogy végződik a sorsuk, akkor tájékozódj róla. Én teljesen el voltam varázsolva vele, a 3. évadig csúcszupernek tartottam, a 4. évadot végignéztem és bíztam benne, hogy jobb lesz, az 5. évadot végigszenvedtem és tovább nem folytattam. Életem legnagyobb sorozat csalódása lett.
2021. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!