Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem szinkronizálnak...

Miért nem szinkronizálnak mostanában dél-koreai sorozatokat?

Figyelt kérdés
Régebben a királyi tévén futott néhány történelmi sorozat, melyeknek hatalmas sikerük volt és sok emberrel megkedveltette a koreai kultúrát. Azonban az utóbbi pár évben ez elmaradt, és csak az ismétléseket játsszák. Ennek köze lehet ahhoz, hogy betört az online sorozat érzés/streaming és már 1-2 nap múlva fent vannak az interneten a részek a koreai premier után? Akik rendszeresen nézik, azok általában azt mondják, hogy nem érdemes leszinkronizálni, mert vétek. Viszont akkor a tévékben is futhatna, és így az idősebb generáció is élvezhetné a minőségibb tartalmakat.

2020. dec. 30. 21:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem én voltam.
2021. jan. 1. 14:50
 12/18 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem nem sokakat érdekelnek a koreai sorozatok. Már talán nem is divat, a sok bölcsész csaj is felnőtt időközben, már nem érdekli őket. Szóval nem éri meg szinkronizálni azokat.
2021. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Dehogynem. Van egy több tízezres rajongói táboruk, amelyben férfiak és idősebb nők is vannak. Rengeteg minőségi és látványos sorozat van. Így pedig még több embert lehetne bevonzani.
2021. jan. 1. 20:30
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha lenne szinkron, akkor is felirattal nézném. Nehez átadni bármilyen mandarin nyelv értékét és hangulatát szinkronnal.
2021. jan. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A rajongók többsége is ezt mondja egyébként.
2021. jan. 1. 20:47
 16/18 anonim ***** válasza:
77%
Akiket érdekelnek ilyen sorozatok, azok on-line nézik, felirattal, azonnal, ahogy kijön a sorozat. Nem fognak rá hónapokig várni, amíg valaki leszinkronizálja őket. Nem lenne nagy nézettségük a tévében.
2021. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
71%
Én kifejezetten örülök neki. Borzalmasak a k-doramák magyar szinkronjai.
2021. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
A legtobb prémium szinkronstudio inkabb észak koreai muveket fordit
2023. jan. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!