Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Hang nélkül 2. és a Halál a...

A Hang nélkül 2. és a Halál a Níluson című filmek mikor fognak megjelenni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 31. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hang nélkül 2, elvileg április 22-én. Másikról azt hiszem nincs infó.
2020. dec. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most néztem meg a Halál a Níluson azt szeptember 17.-ére tolták el. :(
2021. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor székeljenek sündisznót. Gané banda.
2021. jan. 4. 23:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos kb minden eltoltak legalább ennyivel. Én is vártam/várok filmeket, nem tudunj mit csinálni.
2021. jan. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogyne lenne mit csinálni, ott a streaming, ott a DVD, soroljam? Ja hogy a stúdiók túl kapzsik, és még járvány időben se lenne elég a 2-3-szoros haszon, mindenből milliárd dollárt meghaladó profitot akarnak csinálni? Akkor egészségükre, azt érdemlik amit az új Wonder Women is bizonyított, hogy minél tovább tolnak valamit annál kevesebb bevételt hoz, töredéke embert se érdekelte már most mint érdekelte volna fél éve. Szóval hiába szomorú és idegőrlő még hónapokat, éveket várni egy-egy filmre, azért valahol jó látni ahogy a sok kapzsi filmstúdió nagy terve visszafelé sül el és saját kardjukba dőlnek. :D
2021. jan. 5. 12:10
 6/6 anonim ***** válasza:
...
2021. jan. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!