Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Eltűnnek ezek a sorozatok...

Eltűnnek ezek a sorozatok Netflixről? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
ugye mától eltűnt a “Jóbarátok” című sorozat a Netflixről. És az lenne a kérdés hogy a Netflix SAJÁT GYÁRTÁSÚ sorozatai/filmjei is eltűnnek? vagy csak a nem Netflixes tartalmak

2021. jan. 1. 01:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A nem netflixes tartalmakért szerződésben megkötött időtartamra kapják csak meg a jogokat. Ha lejár a szerződés és mondjuk túl drága mint a jóbarátok vagy az agymenők, akkor nem hosszabítják meg.
2021. jan. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%
Ezért jó a torrent oldalak nem megy kárba a pénzünk.
2021. jan. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

2-es


Én is gy gondolom, hiába pontoznak le. Hülye lennék fizetni valamiért, aminek a kínálatában hol ez van, hol amaz és csak 1 változat van belőle. A torrent oldalon is fent van ugyanaz, annyi különbséggel, hogy 1-2 órával később tudom csak megnézni.

2021. jan. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
44%

#3


Jó az átlag 10 percnek is sorozatnál. Az első részt beálltod legmagasaabb prioritásra, azt gyorsan lekapja, 2. és 3. részt magas prioritásra, amíg megnézed az első részt, a 3. részig garantáltan le lesz töltve, mire pedig a 3. végére érsz, garantáltan lejön az egész évad.


Filmnél, ha 1080p BD ripet szedsz, lehet hogy kell fél óra.

2021. jan. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
22%

4-es


Rájöttem az elmúlt 10 év alatt, ezért mindig így szoktam csinálni. De amikor pont felkerül, akkor nem jön gyorsan sajnos, mert van 1 seedelő és 200 letöltő. Mindig 1080p vagy 4K-t szedek le. 720p-t csak akkor ha nincs más választás. Csak 100 Mbites netem van, de nekem ez elég. Nem mindig kell 1-2 óra, csak néha. Pl, amikor Forma1-es futamot töltök le. Dolgozom szinte minden vasárnap, ráadásul külföldön, így arra néha várnom kell ennyit.

2021. jan. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%
Pont ezért sem pl Disney nem igazán csípi a Magyarokat, kb azért mert mindent letorrenteznek maguknak. Azért nincs nálunk pl BD se meg semmi.ez nincs másképp a Netflixnél sem, ha nincs pénz nem lesz sorozat, és ha az nem lesz akkor nem lenne mit torrentezni, erre gondolkodjatok, szerencse hogy itthon is egyre többen állnak át a legális platformokra.
2021. jan. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%

"Disney nem igazán csípi a Magyarokat"


Részemről kölcsönös. Csak szemetet gyártanak, ingyen sem szedem le, nemhogy fizessek érte.


"ez nincs másképp a Netflixnél sem"


Másként van. Fogyasztói szempontból legalábbis. Mígy a Disney-nél a műsor szar, a Netflixnél a szolgáltatás alsóbb rendű egy saját NAS-ról hostolt streaming szolgáltatáshoz képest. Plusz a Netflix önmagában nem is elég, lassan már egy tucat streaming szolgáltató van többé-kevésbé ugyanazért a havidíjért, mind a saját exkluzív tartalmaival. Még nyugati életszínvonalon sem zsebpénz.

2021. jan. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
19%

Ez olyan mintha bemennél a boltba sörért kenyérért de azt mondanák hogy egy darabig nem lesz, ezek a szolgáltatok nem azért vannak hogy nekünk jó legyen csak be szedik a pénzünket és letörlik pl: a Viasztesteket.

Van kb 20 torrent oldalam ha nem több és azokat nem nagyon lehet pénzért meg találni. Most meg lett egy új szolgáltató a Filmio tele rossz magyar filmekkel semmi horror kategoria, nálam ott kezdődik a filmezés hogy Horror lehet szellemes, ember széttépős, közbe kajolok.

2021. jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Ezt egy haverom nem szereti mert túl durva https://www.youtube.com/watch?v=P7TWm3Akw-s

Nekem meg van VICOS szinkronnal is meg eredeti DVD-s is.

2021. jan. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
33%
Visszarakták a Homeland mind a 7 évadát. Jó szórakozást!
2021. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!