Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Eltűnnek ezek a sorozatok...

Eltűnnek ezek a sorozatok Netflixről? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
ugye mától eltűnt a “Jóbarátok” című sorozat a Netflixről. És az lenne a kérdés hogy a Netflix SAJÁT GYÁRTÁSÚ sorozatai/filmjei is eltűnnek? vagy csak a nem Netflixes tartalmak

2021. jan. 1. 01:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
7# Nem vagyok álszent, mert én sem veszem meg a filmeket, és a mozit nem szeretem. Online megnézem ha érdekel valami régebbi film (ugyan olyan lopás ha azt vesszük), de a torrentes filmek kora lejár lassan. Ezt nagyobb torrentesek is mondták már anno. Rengeteg online film megosztó van ahol azért elég jó minőségben fent vannak a filmek többsége.
2021. jan. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

11 Akkor vége lesz hamarosan az nCore-nak és Diablo stb torrent oldalnak?


Én mindig letöltöm de ha tetszik a film akkor 3db külső és 1db belső HDD-n tárolók hogy ne tünjön el, van pár filmem amit neten már nem elérhetőek.

2021. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Milyen filmjeid vannak amiket nem lehet megtalálni a neten?

Én úgy vagyok vele hogy csak egyedül a netflixet fizetem és ha nincs fent egy film ami érdekel akkor letorrentezem. De természetesen rögtön le is törlöm megnézés után mert azért nem vagyok bűnöző, érted.

Jó a netflix, mert kényelmesebb de néha random megváltozik a felbontás percekig. A letöltött filmnél nincs ilyen probléma.

2021. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
12# 13# Havi 2 mozijegy árából megvan az alap előfizetés. Ideje lenne már leszokni a torrentről, ha minőségi sorozatokat akarunk. Az ugye pénzbe kerül, ahogy a szinkron is,amiért minden nap megy a sírás 😕
2021. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14 Jól van, nekem nem éri meg ilyen szennyre költeni a pénzemet, ha fizetnék is akkor minden létező filmnek fent kellene lenni 1 helyen ahhoz hogy meg érje, ez vonatkozik a Spotify-ra is és sokkal jobb minőségben szól nekem itthon hifin a Zámbó Jimmy kazetta mint az ilyen szennyeken meg YouTube Music-on. Ilyen hülyeségeket ki találni fizessek 10 helyre és még el se lehet őket tárolni külső HDD-ken ez vicc.
2021. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

#14

1. Cseszhetik, ha pont az nincs fenn, ami érdekel.

2. Nem érdekel a szinkron. Évtizedek óta nem csinálnak jó szinkront.

3. Ami tényleg jó megveszem Blu Ray-en. Így minőséget is jobbat kapok és közvetlenül azt a filmet támogatom, ami tetszik, nem pedig egy kalapba megy az összes pénz, amiből egy doboz gyufa árát talán megkapja a stúdió.

4. Ha minden fent lesz, ami érdekel és trükközés nélkül le tudom tölteni BD minőségben fair use keretében történő továbbhasználatra, akkor majd olyan szolgáltatást kínálnak, ami nekem is megéri.

2021. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Ideje lenne már leszokni a torrentről, ha minőségi sorozatokat akarunk."


Nem értem, amit írsz. A torrent nem olyan, hogy kamerás felvétel van fent, hanem olyan, hogy 4K HDR-ben sok hanggal, sok felirattal, tökéletes minőségben szedheted le a filmet. Rengetegen torrenteznek és újabb cégek állnak be a streamelők sorába, míg újabb és újabb filmek vagy sorozatok jönnek ki. Lehet ijesztgetni, hogy ha torrentezek, akkor egy idő után nem lesz új sorozat. Elképzelhető, de ez nem most lesz. Csak nézd végig az itteni kommenteket. Sokkal többen vannak, akik fizetnek érte, mint akik nem. Közel 30 éve hallgatom, hogy ilyen és olyan technikákat vetnek be, hogy ez vagy az másolásvédett legyen (videókazettáknál, CD lemezeknél) vagy (később) ne lehessen az internetről letölteni. Próbálják megakadályozni, de sosem jártak hosszú távú sikerrel. Nagyjából mindig meg tudtam oldani, hogy meglegyen, amit szerettem volna. Tisztában vannak vele, hogy mindig lesznek letöltők. Arról nem is beszélve, hogy mégis melyiket választod? Mert én meg tudom nézni más szolgáltató sorozatát is, míg te csak azét fogod látni, amire előfizetsz. De valószínű, hogy nem sem én, sem te nem fogsz változtatni az elképzeléseden és filmek nézésének módján.

2021. jan. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
7# Már torrentezni is lusta vagyok, annyival kényelmesebb a stream. NAS rendszer nincs kiépítve nálam, majd csak az épülő családi otthonban lesz, de annyival sokkal kényelmesebb elindítani bármit is az hbo go meg netflix felületéről, hogy meg sem fordul a fejemben a torrentezés gondolata sem. Főleg, hogy az utóbbi időben rászoktam arra is, hogy minden sorozatot csak akkor nézek meg, ha kijött hozzá minden rész az adott évadhoz. Ha valakinek van előfizetése és az ott elérhető tartalmat letorrentezi az az én szememben szimplán hülye :)
2021. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18 Te hülye vagy :)

Netfix sok filmeket letöröl csak a sajátját hagyja fent, Hulu-ra is füzes elő Amazonra Disney+ra HBO MAX-ra Sony új szolgáltatására füzes előre mert minden hol hamarosan csak sajátok lesznek fent mindegyiken.


Vannak jó programok pl WebTorrent rányomok a letöltés gombra nCore-on 18 válaszoló és már indul is a film mintha csak YouTube-on nézném és van a PopcornTime Stremio programok amik egyből indulnak a filmek HD-ban és 3D-ben. Powder Player program is tud ilyent.

De őt is nézd meg: https://www.youtube.com/watch?v=9PSO7MhH_D4


Inkább elővesszem az eredeti DVD filmjeimet zenei CD-ket Kazettákat bakelit lemezeket minthogy olyanokért fűzessek elő nemsokára úgyis letörölnek.


Nekem van 3 hifim egy mikró CD-s, AUX, USB, 2 nagy center ami az egyik 3 CD-s váltós mind a kettő dupla kazettás, bakelit lemezes, AUX és az egyiken SD kártya, USB is van, van DVD lejátszóm is és DVD felvevőm is, VHS lejátszóm is 4 db Házimozim is van meg a PC-be is van DVD írom, meg 2 db 2TB HDD és 5-6TB külső HDD-m. Nem gondolod hogy ezeket mind lecserélem egy ilyen szolgáltatokra hogy ők gondolnak akkor letörlik ha meg most már a Sony is indított Warner Bros is, akkor hamarosan összesre előkel majd fizetni.

Apple Music-on kerestünk ma zenét amit szeretek de nem található meg, ez milyen dolog most már.

2021. jan. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Meg Ott a Kodi is meg az Ace Player. Meg van 2db Pendrive, 5 db SD kártyám is.
2021. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!