Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Mandalorianok azok Sithesekn...

A Mandalorianok azok Sitheseknek a katonái ugyanúgy?

Figyelt kérdés
Még nem néztem a sorozatot (de tervezem), de belenéztem cseppeket youtube-on, és a kérdésem, hogy a mandaloriánok (maga a nép) azok Sithesek alakulatai, vagy független a lázadók és a birodalmiaktól? Meg hogy a katona az valójában Boba Fett?

2021. jan. 1. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mandalore egy bolygó, a mandalóri pedig egy harcos hitvallás, amit bárki követhet, nem csak a bolygón születettek. Persze gondolom meg kell felelni az elvárásoknak, tehát marha jó harcosnak kell lennie az illetőnek.


Semmi közük a sithek ez, meg is gyűlt a bajuk Palpatine Birodalmával, mivvel nem hódoltak be, függetlenek akartak maradni. A Jediket sem komázzák, régen háborúztak is velük.


Kánonban nem tudom, hogy van, de a régi legendákban a Mandók gyűlölték a jediket, mert szerintük az Erő érzékenység csalás, és anélkül nem lennének jó harcosok.


Melyik a katona? A sorozat főszereplője? Nem, nem Boba.

2021. jan. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem te azokra a halálőrséges szakadárokra gondolsz akik Maul mellé álltak a Klónok háborújában amikor az elfoglalta Mandaloret. De Maul akkor már nem volt sith egyébként, inkább bűnvezér. És azok az emberek csak egy kis csoport volt, ebből később polgárháború is lett, mivel a Bo-Katan féle vonulat ellenezte Maul uralmát. A Mandaloriak nem szolgálják a sitheket, sőt elég ellenséges a viszonyuk, a Birodalom például elfoglalta és legyalulta a bolygójukat mivel ellenálltak nekik és nem voltak hajlandóak behódolni.

Javaslom megnézésre a teljes Klónok háborúja, Lázadók és Mandalorian évadokat, azokból jó eséllyel összeáll majd a kép ezzel kapcsolatban.

2021. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sithes? Az csak simán sith, nem kell az -es :)
2021. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!