Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Vaják sorozatban benne van...

A Vaják sorozatban benne van Eredin?

Figyelt kérdés

2021. jan. 4. 17:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Egyelőre legalábbis, aztán ki tudja, mit hoz a jövő.
2021. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Hmm, köszi! Akkor semmi érdekes nincs benne ezek szerint.
2021. jan. 4. 17:53
 3/33 anonim ***** válasza:
73%
Semmi érdekes? Eredin csak egy nagyon-nagyon pici pont a történetben, a játékokban van felfújva mint valami fél-isten. Eredin egy gyenge karakter, még Ciri is legyőzi, inkább figyeld Vilgefortz karakterét, na ő egy fél-isten(a könyvekben [eddig]).
2021. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Akkor egyáltalán miről szól a sori? Eddig abban a hitben voltam hogy Eredin a főgonosz.
2021. jan. 4. 18:08
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi zsarlóságról és a társadalom elvakult gyűlöletéről azzal szemben ami más, itt nincs főgonosz.
2021. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Akkor nem érdekes az egész, köszönöm az infót!
2021. jan. 4. 18:18
 7/33 anonim ***** válasza:
83%
Neked nem érdekes. Másnak még az lehet.
2021. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

A sorozat a könyveket adaptálja. Abban Eredinnek minimális szerepe van és csak a 3.játékban jön elő ellenségnek.

Túlkéne már jutni azon,hogy a Witcher története kimerül annyiban,hogy Witcher 3-Wild Hunt(bármennyire imádom én is). Van 8 remek könyv belőle (ami az eredeti történet), pár képregény és 2 korábbi játék,plusz a thronebreaker.

Ismerkedj kicsit velük.

2021. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Jó de most az baj ha engem Eredin is érdekel? Azért tettem fel a kérdést mert valami pozitívat akartam találni a sorozatban, ha már azt olvasni hogy a karaktereket nagyon elrontották benne, főleg a kinézetüket, mondom legalább hátha Eredin benne van. De ha ő sincs akkor lehet meg se nézem inkább.
2021. jan. 4. 18:56
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg megnézni. Attól, hogy a sorozatnak mondanivalója is van, ugyanúgy vannak benne szörnyek, szex meg harcjelenetek, ha nem akarod használni az agyad.
2021. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!