Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyi a maximális képesség...

Mennyi a maximális képesség mutánsonként az X-men-ben?

Figyelt kérdés

Pl:


Küklopsz - 1 (az opti-sugarak)

Logan - 3 (a karmai, a regenerálódó képessége, meg a hosszú élete)


Kinek van a legtöbb képessége, s mik azok?


A filmek és képregények is érdekelnek.



2021. jan. 6. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Logannek akkor 2 van, mert a regeneráló képessége miatt él sokáig (vagyis örökké is élhetne adamantium nélkül).


Franklin Richardsnak 5 féle képessége van amúgy, de nem tudom, hogy van-e olyan, akinek több van.

2021. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vadócnak meg amit csak akar, csak hozzá kell érnie egy másik mutánshoz. Többet is tud birtokolni egy időben egyszerre úgy emlékszem.


Mondjuk ez is igazából egy képesség. Bizonyos szempontból a legjobb, másik nézőpontból meg kb. a legnagyobb kib.s.z.ás. ami létezik. Mert azzal, hogy valakihez hozzáér, annak a mutánsnak a személyiségének egy része örökre vele marad.

2021. jan. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyénenként eltérő és nem meglepő, ha valakinek később írnak új képességet. Kitty Pryde eredeti képessége, hogy át tud menni szilárd tárgyakon, de az mára ki lett egészítve, hogy bizonyos szintig tud a levegőn sétálni. Aztán vannak mutánsok, akik a mutációjuk mellett más képességekkel is rendelkeznek, például Magik, aki a teleportációs képességei mellett edzett mágus.


Nincs felső korlátja a képességeknek.

2021. jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok felsőkorlátról, pedig elég sok képregényt olvastam. Szerintem Apocalypse rendelkezik a legtöbb képességgel.

De, elég sok karakternek van 2 vagy több képessége: Emma Frost, Rachel Summers, Jean Grey, Psylocke.

Szerintem az írón múlik, hogy a karakterek képességeit mennyire gyengíti, vagy éppen túlozza el. (Scarlet Witch, bár már nem számít mutánsnak a képregényekben sem, az elején esélymanipulációra volt képes. Aztán pedig képes volt a valóságot elferdíteni, és eltörölni a mutánsok nagy részét. Szóval tényleg, amire szüksége van az írónak.)

2021. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Xavier professzor. A telekinézis szinte végtelen ágait utalja.


Vadócot is megállná a helyét. De végtére is csak egy saját képesség, hogy másolni tudja magát.


Franklin Richard az Omega szintű mutáns is elég erős.


N1 Jean Grey a Főnix mutáns. Ő a legerősebb és legsokoldalúbb mutáns.

2021. jan. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!