Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Esernyő Akadémia c. sorozat...

Az Esernyő Akadémia c. sorozatban szerintetek miért nem találkoztak soha más különlegessel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a második évadban ott volt Lila, aki le tudta másolni a képességeket, de amikor ez kiderült, akkor is mindenki meglepődött, mert ők mindig csak heten voltak. De igazából az számomra a logikátlan, hogy ha 43 hasonló gyerek van és azoknak mondjuk csak a fele életben marad, akkor is hallani kellett volna valamit a maradék 14 gyerekről. Az akadémiások világhírűek. Akkor nem kellene legalább 1 különlegesről még tudni?

2020. aug. 5. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkoztam már az első évad óta. Ez ilyen buktató. Ezt max a kövi évadban tudják majd megmagyarázni.
2020. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem már pontosan, hogy a sorozatban mit is mondtak ezzel kapcsolatban, de a képregényben az volt leírva, hogy Reginald csak hét gyereket tudott "megszerezni". Elvileg sokan meg is haltak, akik meg életben maradtak, azok nem feltétlenül kerültek rivaldafénybe. Pl. ugye Lilat is megtartották a szülei. De gondolom a későbbi évadokban még előkerülhetnek a többiek. Az elején érthető módon a főszereplőkre koncentráltak. Kicsit zsúfolt lett volna a történet, ha egyszerre mutatnak be minden különleges gyereket.
2020. aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze, érthető, hogy a főszereplőkre koncentráltak, és simán lehet, hogy képesek rejtve maradni. Csak furcsálltam, hogy egyikről sem hallunk említés szintjén sem. Ha a sorozatban csak 8-cal foglalkoznak, akkor miért kellett 43-at ,,kreálni". Remélem, egy mondat erejéig beszélnek majd a többiekről. Nem azért, mintha hiányoznának a sorozatból, csak egyszerűen kíváncsi vagyok, hogy hova a manóba lett az a sok ,,fura" gyerek.
2020. aug. 5. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A sorozat alapjául szolgáló képregényben is 43 különleges gyerek van, szóval ezt dolgot egy az egyben átvették. Hogy miért pont ennyi lett megalkotva, arról fogalmam sincs, szerintem ezt egyedül Gerard Way tudná megmondani. Valószínűnek tartom, hogy ezzel a megoldással a jövőben is be lehet hozni új szereplőket, akik - akárcsak Lila - nem a semmiből jelennek meg, hanem tökéletesen be tudnak kapcsolódni a történetbe. Úgy gondolom, szinte biztosra lehet venni, hogy felbukkannak még páran. Sőt! Ha végig láttad a második évadot, akkor a legutolsó jelenetnél az árnyékban álló "kis csapat" is tartogathat szerintem új arcokat. :)
2020. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Láttam a végét, de mivel Ben megmaradt, nem nagyon lehet tippelgetni, a hatból hányan lesznek újak. Az alkotók nem hagytak elég időt ahhoz, hogy bárkin előjöhessenek a másik én közelében fellépő tünetek. :)
2020. aug. 5. 20:10
 6/6 anonim ***** válasza:
A Veréb akadémiában Benen kívül látunk még 5 személyt, akik biztosan nem befogadott csövesek voltak! Ez így már 13 különleges. Plusz lehet, hogy közölük is megijedt valamelyik képességétől és azt elzárta a többitől. Lehet, hogy már haltak is meg a Veréb Akadémia tagjai közül.
2020. aug. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!