Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy a trónok harca folytatódik majd?

Figyelt kérdés
Ez most úgy vetődött fel bennem, hogy tegnap néztem meg a strónok harca utolsó részét, és ugye Daenerys-t Jon megöli, de nem a szívébe, hanem a hasába szúrja a tört. Ezután meg a sárkánya elvitte, esetleg gyógyulni. Utána néztem, és nem csak én gondolom így. Máshol azt írják, hogy a sárkány vissza vitte ahonnan indult az első évadban, majd felépül sérüléseiből, és újult erővel bosszút fog állni.

2021. jan. 7. 02:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A sorozatot már befejezték, nem fogják folytatni, ezt már rég eldöntötték! A 8. évad volt az utolsó. De érdekes gondolat egyébként :))
2021. jan. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Anno terveztek spin-offokat, Ariaról meg a többiről, de szerintem a negatív visszajelzések alapján nem lesz.

Nekem tetszett az utolsó évad, szerintem elég nagyot mentettek az alkotók. Nem őket kell hibáztatni, hanem George R.R. Martint, amiért képtelen volt 6 év alatt befejezni a könyvét. Persze mondani könnyű, hogy ő nem úgy zárta volna le.

2021. jan. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ariát szívesen megnézném, mit lát nyugaton, szerintem ő az egyik legérdekesebb karakter. Ha jól informálodtam elvileg 2021re vagy 2022re terveznek egy 10 részes évadot, amiben meg ismerhetjük a Targaryen házat, hogyan hódították meg Westerost, meg az egész múltukat egészen Daenerys-ig. Ha jól tudom ilyen már létezik könyvben, és azt akarják meg filmesíteni.
2021. jan. 7. 04:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát az utolsó évadok minőségét tekintve inkább ne erőltessék a dolgot, mert köszönet abból nem lesz.
2021. jan. 7. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Én olvastam azt a könyvet, ez a tűz és vér. Gyerekek. Az a könyv valami fenomenálisan borzalmas. Nem tudon milyen sorozatot tudnak az alapján készíteni.
2021. jan. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Dany meghalt, Drogo már csak a holttestét vitte.
2021. jan. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem őket kell hibáztatni, hanem George R. R. Martint????

Miért? :D


Azok az ő könyvei, akkor fejezi be, amikor akarja. Ha ő azt mondaná, hogy nincs kedve befejezni, azt is ugyanúgy el kéne fogadnia mindenkinek, nem ám azt, hogy a sorozat utolérte a könyveket, így saját kútfőből kellett befejezzék...

2021. jan. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

"Nem őket kell hibáztatni, hanem George R.R. Martint, amiért képtelen volt 6 év alatt befejezni a könyvét."


Szóval szar forgatókönyvet írtak és ez Martin hibája (még véletlenül sem az övüké) mert nem írta meg a folytatást? :DDDDD Remélem ezt te sem gondoltad komolyan.

2021. jan. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A House of the dragon a sárkányok táncáról fog szólni és nem az egész Targaryen történelemről Danyig. Azt 10 részben lehetetlen elmesélni és a sárkányok tánca sem csak 10 rész lesz. Olyan fiatal színészeket castingoltak be, hogy nagyon korán fogják kezdeni az eseményeket. Az első évadban még Viserys király is fog élni és főszereplőként van feltüntetve, pedig az ő halálával robban csak ki a konfliktus. Tehát az első évad csak a Trónok harca első évadához hasonlóan alapozás lesz egy több évados sárkányok tánca sorozathoz.


Spin-offot nem hiszem, hogy valaha is terveztek Aryához, annyira ellenszenves, érzelemmentes robot lett a karakter. Plusz az egész annyira rossz, hogy sok embert maga az előzmény sem érdekel, mert tudják, hogy minden hiába volt. Itt a legbölcsebb, amit tehetnek, hogy törlik a sorozatot vagy max egy érdekes kísérletként tárolják és majd, ha már Martin minimum kijön a The winds of winterrel is, akkor rebootolják az egészet, hogy passzoljon a többi tűz és jég sorozathoz, A tűz és jég dala címen természetesen. A Trónok harca pedig kuka.


Két másik spin-offról tudok még. Az egyik a Blood Moon, amit vagy fagyasztottak vagy végleg töröltek. A Casterly családról szólt volna, a hősök korában.

Illetve a House of the dragon készítőjének eredeti terve A Hét Királyság lovagja volt, Dunk és Egg, amikből ugye novellák vannak, de a hbo a House of the dragonra és így a sárkányok táncára állította rá.

2021. jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

"hogy a sorozat utolérte a könyveket, így saját kútfőből kellett befejezzék"


Martin világának olyan gazdag a lore-ja, hogy az, hogy képtelenek voltak hozzá jó dolgokat kitalálni és végigvezetni, nem Martin hibája. Nem foghatja a kezüket írás közben vagy állhat felettük. Már a 4. évad után elege lett a hülyeségeikből, mert onnantól lelépett.

Bármit megtehettek volna, hogy a "Trónok harca" Trónok harca maradjon, de teljesen elszálltak maguktól és azt sem engedték, hogy mások írják a forgatókönyveket helyettük.


Most a netflixnél vannak. Megkapták A háromtest problémát. Az a könyvsorozat be van fejezve, én egy részt nem fogok megnézni tőlük, de garantáltam rossz lesz, a kritikákat majd követem. :D

Illetve terjednek olyan rémhírek is, hogy megkapták az Avatar: The last airbender élőszereplős sorozatot is és ugyanazt akarják vele csinálni, mint A tűz és jég dalával, tehát redukálni a fantasy elemeket, pl. ki akarják vágni a hibrid állatokat és a szellemvilágot. A rajzfilm készítői pedig ezért léptek ki a projektből, mert ilyen formában már ez nem az ő világuk.

2021. jan. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!