Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Agymenőkből szerintetek...

Az Agymenőkből szerintetek Leonard anyja (Beverly) vagy Sheldon anyja (Mary) az, akivel inkább megismerkednétek, ha már választani kéne közülük?

Figyelt kérdés

Én inkább Beverlyhez húzok. Igaz, hogy van egy jókora adag kiállhatatlanság benne, viszont elképesztően okos, lehet vele beszélgetni, és kiderült, hogy van humora is, bár elég fekete (amikor a volt férjével veszekedtek, és ő azzal replikázott, hogy "megtehetnéd a szívességet, hogy többé föl sem ébredsz", hát ezen máig szakadok.

És szerintem csak tudni kell őt kezelni, ami Leonardnek a tutyimutyisága miatt nem megy.


Míg Mary... Jószívű, kedves, de én őszintén szólva ostobának tartom. Jó, lehet valaki vallásos, azzal nincs bajom, sőt tisztelem, de ő már inkább ostoba benyomást kelt vele, vele szerintem nem lehet beszélgetni.


Külsőre meg abszolút Beverly a jobb, sokat csúnyít rajta a szemüveg, de ha leveszi, szerintem nincs gond.



2021. jan. 7. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Az édeshátmast ki is zártad?
2021. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én Beverly-vel. Mert pszichológus, kíváncsi lennék, hogy mit lát bennem/belőlem és mit tud nekem tanácsolni az életbe.
2021. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
A Beverly jól néz ki, de amúgy egy rettenetesen nagyképű pitsa. Sheldon anyját meg hagyjuk...
2021. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is Beverly. Szívesen elbeszélgetnék vele egy kávé mellet
2021. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Mary asszonyt simán tolnám.
2021. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Édeshármas velük? Mary-t semennyire sem tartom vonzónak, és Beverly ugyan nem ronda, de azért ővele inkább beszélgetnék (vele szerintem mindenről lehet), minthogy megdöntsem. Persze ha mindig olyan részegen, mint amilyen a 3. évadban volt... :D Akkor többről is lehet szó. :D
2021. jan. 7. 21:11
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is azt kérdezted, hogy te miként állnál hozzá, másnak már nem is lehet ekkora libidója? :)
2021. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
ha agymenők GILFet kell akkor már inkább Susan, Penny anyja ;)
2021. jan. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Bazz, Susan asszonyt is megcsinálnám.

Nem ismerem ezt a sorozatot, de jó kis anyukák vannak benne.:D

2021. jan. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Howard anyját miért hagytátok ki? kirekesztőek vagytok!
2021. jan. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!