Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Agymenőkből szerintetek...

Az Agymenőkből szerintetek Leonard anyja (Beverly) vagy Sheldon anyja (Mary) az, akivel inkább megismerkednétek, ha már választani kéne közülük?

Figyelt kérdés

Én inkább Beverlyhez húzok. Igaz, hogy van egy jókora adag kiállhatatlanság benne, viszont elképesztően okos, lehet vele beszélgetni, és kiderült, hogy van humora is, bár elég fekete (amikor a volt férjével veszekedtek, és ő azzal replikázott, hogy "megtehetnéd a szívességet, hogy többé föl sem ébredsz", hát ezen máig szakadok.

És szerintem csak tudni kell őt kezelni, ami Leonardnek a tutyimutyisága miatt nem megy.


Míg Mary... Jószívű, kedves, de én őszintén szólva ostobának tartom. Jó, lehet valaki vallásos, azzal nincs bajom, sőt tisztelem, de ő már inkább ostoba benyomást kelt vele, vele szerintem nem lehet beszélgetni.


Külsőre meg abszolút Beverly a jobb, sokat csúnyít rajta a szemüveg, de ha leveszi, szerintem nincs gond.



2021. jan. 7. 20:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Jó, amikor éhes vagyok, akkor Mrs. Wolowitz. 🤣


Penny anyjával lefeküdni lefeküdnék, de őt nem ismertük meg annyira, hogy tudjuk, jellemre milyen. Wyatt viszont óriasi forma. 🤣🤣

Penny bátyjánál jobban viszont senki se irritált még.

2021. jan. 8. 13:39
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Beverly
2021. márc. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!