Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen Star Wars film lenne jó?

Milyen Star Wars film lenne jó?

Figyelt kérdés
Ami kapcsolódik a 6 részhez(tehát valami folytatás vagy előzmény féleség), vagy egy teljesen más sztori új szereplőkkel?
2010. aug. 14. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Még kész van három rész forgatókönyve, ami a 6. rész után játszódik. Ha jól rémlik ki is adták könyv formájában, szóval nincs miről beszélni.
2010. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem meg is van és borzasztó a storyja:D
2010. aug. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért miről szól ?
2010. aug. 14. 14:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok Star Wars könyv-képregény van.De amit én filmen szívesen látnék,az egy Boba Fett életrajz:).
2010. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A folytatások a Thrawn-trilógia néven ismertek. Állat lenne abból egy film. Ja, és ott kap főszerepet Mara Jade is :)
2010. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, a Thrawn-trilógiából csodás film lenne. Nem tudom mit csinálnának Mara beszólásaiból, de ahogy az ötödik rész "nyiszlett szoknyapecéréből" "szőröstalpú földkóros" lett, hát van egy olyan érzésem, hogy betegre röhögnénk magunkat.
2011. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!