Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Vezércsel sorozatban Townes...

A Vezércsel sorozatban Townes tényleg meleg? És akkor Beth-tel nem jöttek össze a végén?

Figyelt kérdés
Itt, Gyakorin találtam egy kérdést múltkor amiben azt írták Townes meleg volt. Amúgyse értettem ezt a szálát a filmben, mert úgy tűnt Beth tetszik a srácnak, mégse lett köztük semmi. Nem értettem azt se, hogy Townes miért kért tőle bocsánatot, meg hogy az utolsó részben miről bestélgettek.

2021. jan. 11. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen az.

Tényleg nem.

2021. jan. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor miért közeledik úgy Beth-hez, miért hívja fel a hotelszobába, miért simogatja az arcát?
2021. jan. 11. 06:44
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Azok, akik kizárólag az ellenkező nemhez, és azok, akik kizárólag a saját nemükhöz vonzódnak a spektrum két vége csupán. A kettő között minden árnyalat megtalálható.

Ezen kívül, a sorozat a nem túl toleráns 50-es, 60-as években játszódik. A látszat életeket mentett. Nem gondolom, hogy ez volt a helyzet, de abban az időben ez meglehetősen gyakran előfordult.

2021. jan. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tényleg az.

Az utolsó részben egyébként valami olyat is mond, hogy össze volt zavarodva, vagy valami ilyesmit (nem emlékszem szó szerint). Szóval szerintem akkor egy kicsit tényleg bejött neki Beth, annak ellenére, hogy amúgy meleg (szóval igazából lehet, hogy kicsit biszex), és ezért viselkedett olyan furcsán, hívta fel a hotelszobába meg ilyenek.

2021. jan. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondoltam, hogy mikor a hotelszobában fotózgatta, majd az utolsó részben azt mondta neki, hogy "össze volt zavarodva" az inkább Beth korát érintette. Mikor először találkoztak Beth még gyerek volt és hát a korkülönbség nem csökken két ember közt. Mikor a hotelszobában voltak Beth még mindig jóval fiatalabb volt, mint az a korosztály, ami Townes esetében szóba jöhet. Teljesen magával ragadta a lány és a szépsége, de mégis egy tinédzser ült vele szemben a földön.

Nem tartom kizártnak, hogy meleg, csak nekem elsőre nem tűnt annak, inkább a korkülönbségre gondoltam.

2021. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
En is a korkülönbségre gondoltam ott, meg Beth fiatal korára...de én is úgylátom hogy valószínűbb hogy meleg
2021. jan. 30. 23:44
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Az, hogy a férfiakhoz vonzódik, az 100%, és nem is lehet kérdés! A srác, aki "rájuk nyit" a hotelszobában, az a pasija! Ami kérdéses lehet, az csak az, hogy azért Beth-től is szeretett-e volna valamit, vagy tényleg csak fotózni akarta.
2021. jan. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!