Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mik derülnek ki A Kocka...

Mik derülnek ki A Kocka (1997) film folytatásaiban?

Figyelt kérdés
Az első filmet láttam és ugye nem sok derült ki a végén. De sajnos nem nyerte el a tetszésem, így a folytatásokat nem fogom megnézni, de érdekelne, hogy mik derülnek ki a kockáról meg úgy bármiről, ami fontos lehet.

2021. jan. 13. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Amik az úgynevezett folytatásokban kiderültek, azokat szerintem inkább ne vegyük figyelembe.
2021. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Rendben, olvastam, hogy rosszak, de azért leírnád? Mert ezekszerint láttad. Kíváncsi vagyok, de nem szeretném megnézni őket.
2021. jan. 13. 21:29
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

Elmesélni ugyan nincs kedvem, de itt ez a videó, elég korrektül és szórakoztatóan összefoglalja a második részt:


[link]

2021. jan. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

A második részben túltolják a dolgot.

A harmadikban meg már a megfigyelőkön van a hangsúly.

2021. jan. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De nen derül ki semmi, hogy miért csinálták ezt? Kik? Hol van ez? Mi lett azzal, aki kijutott az első rész végén, ha persze kijutott. Esetleg valami csavar a történetben, hogy ki áll emögött (talán az, aki kijutott?). Bármi?!
2021. jan. 13. 23:14
 6/14 anonim válasza:
0%
Az hogy egy nagy szar :)
2021. jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a semmit. :D Mire van ez az oldal akkor?
2021. jan. 15. 18:36
 8/14 anonim ***** válasza:

Én feliratkoztam erre a kérdésre mert érdekelt volna engem is. Nekem úgy rémlik, hogy tényleg kb ló khmm... se derül ki. Majd valamikor ha lesz időm nekiülök és megnézem az összes részét és közvetítek. Sajnos tényleg régen láttam már, annyira nem rossz amúgy. Én szerintem régen a második résszel kezdtem és amiatt tetszett. Valami fejesek irányítanak, vannak szabályzatok, protokollok, de csak ennyi az ami rémlik az egészből. Meg ugye ez nem csak egy kocka, hanem egy bonyolultabb alakzat ami a tér minden irányába el tud mozdulni és folyamatosan változik, van konkrétan útvonal jelölve ahol ki lehet jutni, de mivel változnak a szobák is, emiatt nehéz kitalálni.



Ha addig nem jön értelmes válasz majd írok hogy mire jutottam, csak most nem érek rá pár napig még filmes napot tartani.

2021. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Annyira amúgy nem volt rossz, de nem én vagyok a célközönsége, viszont kellően misztikus volt ahhoz, hogy érdekeljen mik derülnek ki, de nem vagyok saját magam ellensége, hogy emiatt 3 órát szenvedjek. :)

Ezzel nem másokat akarok bántani, ha nekik tetszett, különbözőek vagyunk.

2021. jan. 15. 19:43
 10/14 anonim ***** válasza:

Köszi a semmit?? Azt a videót nem poénból linkeltem be.


(3-as voltam)

2021. jan. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!