Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Hannibal (soroza...

Szerintetek a Hannibal (sorozat) ijesztő vagy nyomasztó?

Figyelt kérdés
Illetve szerintetek a sorozat vagy a filmek (A bárányok hallgatnak, Hannibal, Hannibal ébredése, Vörös sárkány) lettek brutálisabbak, betegebbek?

2021. jan. 14. 03:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ijesztően nyomasztó, aztán meg nyomasztóan ijesztő.
2021. jan. 14. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
A bárányok hallgatnak minden szempontból magasabb ligában játszik mint a többi film vagy a sorozat.
2021. jan. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A tv-sorozat nagyon ügyesen vizualizálja a pszichológiai betegség által kreált képzeteket, ez az egyik erőssége, nyomasztó atmoszférát teremt ezzel a sorozat. Van idő a karakterek mélyítésére. A két főszereplőre fókuszál.

Képi világa eléggé meredek, brutálisnak is tekinthető.


A filmek szerintem ingadozó minőségűek, főleg krimi filmek, kevés thriller-horror elemmel. A bárányok hallgatnak remek film, kár, hogy a sorozat nem jutott el annak az idősíkjáig.

2021. jan. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem ijesztően idegesítő ..

Hannibal ott cseszik ki Willel(és másokkal), ahol csak tud, mégis mindent megbocsát neki. Hannibal előadja a sértett szomorú kis áldozatot és mindenki az ő pártját fogja. Mire eljutnak odáig, hogy "jéééé tééényleeg ő a rohadék", addigra Hannibal ott röhög magában, teljesen felkészülten várja a bosszúállást és persze megint ő győz. És persze Will megint megbocsát neki.

Mielőtt azzal jönnétek, hogy "áh én ezt nem értem", de értem. Csak most, miután negyedszerre végnéztem a sorozatot, csak most jöttem rá, hogy ez mekkora f@ss@g. Eddig azt hittem milyen szép kis sztori, mindent megbocsát, mert annyira szereti, annyira kötődik, persze ez most is így van, de már így sokadszorra nézve nem tudom megérteni, hogy pártolhatott át, miután két számára fontos és hozzá közel álló személlyel is végzett, plusz agyba-főbe szívatta, pusztán kíváncsiságból, mert "érdekelte mi fog történni".

Szerencse, hogy a végén mind a két elmebeteg rohadék beledöglik.

2021. jan. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

2/7 rész a leggázabb, én végröhögtem, nem csoda, hogy hannibal is röhög ezen a rakás szerencsétlenségen. Hogy a tökömbe voltak képesek elhinni, hogy Chilton a hasfelmetsző?! Ez még viccnek is rossz, Chilton és a hasfelmetsző 6 külön fogalom.

Én egy darab érettségivel 10x értelmesebb vagyok, mint ezek az állítólagos tanult, egyetemet végzett doktorival meg jelvénnyel rendelkező idióták együttvéve.

(Utóirat: Tudom, hogy ez csak egy film:D)

2021. jan. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Megemlíteném a kiváló első Lecter filmet az Embervadász-t.Kitünő film ,a Vörös Sárkány első adaptációja.
2021. jan. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!