Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harcában kik a jó nők?

Trónok harcában kik a jó nők?

Figyelt kérdés
Gondban vagyok, mert nem láttam végig a sorozatot, és össze kéne szednem 10 jó nőt belőle, de ha meggebedek se tudok 4-5-nél többet. Olyanok akiknek valami szerepe is volt, legalább 1-2 mondat.

2021. jan. 14. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
És mi mégis honnan tudjuk, hogy neked mit jelent az, hogy jó nő?
2021. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Na vajon mit? Amelyik több kismacskát nevel a palotájában.

Nyilván amelyik jól néz ki.

2021. jan. 14. 14:13
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Esetleg írj rá mindegyik színésznő twitterére, hogy küldjenek neked nude képeket. Amekkora alfahím lehetsz, valószínűleg kezüket-lábukat törik majd, hogy legszexisebb képeiket küldjék neked. Aztán majd valahogy itt közösen kibogarásszuk és megszavazzuk.
2021. jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Oké, és szerinted mi az a jó kinézés? 200kg-os nő belefér? Mert a statiszták között van ilyen is.
2021. jan. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Időd mint a tenger, nézd végig 🤷‍♂️
2021. jan. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Minek kell neked egyáltalán "összeszedni" őket?
2021. jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Kicsit már régen volt, de lássuk mire emlékszem


Ros- ő volt az örömlány akit Joffrey megölt. Nálam dobogós lenne az tuti

Daenerys

Missandei-az egyik legnagyobb pazarlás ami vele történt

Ygritte

Miranda- ő volt a pszicho bolton csaja

Margaery-akinek sosem jött össze a házasság

Melissandre- a vörös papnő, aki a meztelen valójában elég bizarr volt

Talisa Stark-vörös nász

Na meg egy milf a végére- Cersei Lannister


meg ott volt az a csaj aki szexre tanította Dany-t, majd elárulta, meg az a bivalyerős testőr csaj Tarth-i Brienne

2021. jan. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 Hálásan köszönöm! Végre egy normális, segítőkész ember. 6-ból 1, az ma már egészen jó arány. Utánanézek ezeknek a szereplőknek.
2021. jan. 14. 18:27
 9/13 anonim ***** válasza:
43%

Huh, hát nekem sem biztos, hogy seikerülni fog összeszednem 10-et, de próbálkozom.


1. Helyen nem is kérdés, hogy Missandei áll. Elképesztően bájos arca van, és csinos is nagyon!


2. Margaery Tyrell. Gyönyörű, különleges arc. Nem is tudom pontosan miért, de nekem nagxon vonzó.


3. Ygritte. Számonra egyértelmű, hogy ennek a nőnek van a legszebb arca mind közül, csak testtre kicsit túl vékony :))


4. Melisandre. Főleg az első megjelenésénél szép nagyon.


5. Daenerys. Lehet elcsépelten hangzik, de az a helyzet, Dany egy tényleg gyönyörű nő!!


6. Meera Reed. A csaj aki kísérte Brant a falon túl. Komoly, különleges, érdesen vonásai vannak, de szerintem kifejezetten szép.


7. Ellariának a kedvenc lánya. Már nem emlékszem a nevére, de ő az, akivel együtt Cercei kinyírta Ellariát. Szép egzotikus, kedves arca van.


8. Ros. Hosszú szép vöröses haja volt a sorozatban, olyan tipikus szépség.


9. Sansa Stark. Sansával nekem nagyon az volt az élményem, hogy kislányként nagyon aranyos volt, aztán volt az a korszak kb. a 2. évadtól a 6. évad végéig, hogy nem volt semmi különös (gondolom serdült) és felnőtt korára ő is egészen szép lett szerintem.


9. Doreah. Dany lysi szolgája, a sorozat elején.

2021. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%

Daenerys, Margaery, Missandei, Mellisandra, Ros, Cersei, Doreah, Sansa, Ygritte, Shae


Ha az érdekel, hogy kijátszotta őket, azt majd kikeresed, mert nem mindenkinek tudom a színésznőjét.

Ennyi jutott eszembe most, de segítek még ha kell :D

2021. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!