Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem működik az online...

Miért nem működik az online stream?

Figyelt kérdés

Tegnap még tudtam rajta disney channelt nézni ma viszont már nem találja vagy offline-nak írja

De ezenkívül egy csomó másik csatorna is eltűnt :(


[link]



2021. jan. 14. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Ami illegális, az nem tart örökké. Fizess elő egy legális szolgáltatásra, például Telekom TV Go vagy Telenor MyTV (nem kell hozzá Telekomosnak vagy Telenorosnak lenni). De ha van hagyományos tévéelőfizetésed a Telekomnál, a TV Go ingyenes (mármint a tévéadás), UPC/Vodafone esetén a Horizon Go, Diginél a Digi Online, MinDig TV Extránál pedig a MindiGo szolgáltatás használható ingyen, csak regisztrálni kell az előfizetést.
2021. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy holnap kéne..
2021. jan. 14. 14:34
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Igazából már tegnapelőtt kellet volna iparkodni az előfizetéssel.
2021. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De egész eddig működödd most ki gondolta volna hogy ez lesz?
2021. jan. 14. 16:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Ami illegális, annak örülsz amíg tart, de idővel úgyis lekapcsolják.
2021. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok nagy infó zseni

Honnan tudtam volna hogy illegális?

Mondtam hogy jól működött .

2021. jan. 14. 18:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Már több mint fél éve elkezdtem letöltögetni. Először a barátnőm kedvéért, aztán csak az örömért, hogy a kedvenceim meglegyenek. Mostanra fogtam fel, hogy sajnos múlóban van az a világ amikor ingyen hozzáférést kaptunk annyi-annyi sorozathoz.
2021. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!