Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a kedvenc filmetek? És miért?

Mi a kedvenc filmetek? És miért?

Figyelt kérdés
Vagy bővebben érvelnétek a kedvenc filmetek mellett, valamit ellene is?

2021. jan. 14. 14:43
 1/4 anonim válasza:
100%

Sok kedvenc filmem van, pl.

Halálos iramban széria (régebbieket jobban szeretem de az újakat is)

Taxi 1-2-3-4

Nemzet aranya 1-2

John Wick 1-2-3

Jack Reacher 1-2

Elsősorban a történet, az ahogyan magabiztosságot sugallnak az emberek benne, hogy megérint lelkileg, erőt ad a mindennapokban, segít az edzésben, motivált legyek. És nem utolsó sorban jó szórakozásnak tartom, általában evés közben szoktam nézni fél óra alatt megeszem, abbahagyom, következő evésnél onnan folytatom :) Kívülről tudom mit fognak mondani.:D

2021. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Get Crazy - az egyik legőrültebb bulifilm, ami valaha készült (szerintem), kiváló gegekkel, sok poénnal, nagyon jó zenével.


Leningrad Cowboys go to america - ebben a filmben szembesültem először amerikával, mint a valósággal. A lelakott ipartelepek, a szürke szántóföldek, a hétköznapi élet. Ez volt az, ami kivonzott és ami miatt kiköltöztem három évre dolgozni egy bányavidék mellé az USA-ban, ahol hasonló helyeket járhattam be.


Commando és Cobra - számomra a két legjobb, legkeményebb akciófilm, remek szereplőkkel.


Mannequinn és Computer Love - feelgood szerelmes történetek, valahogy az ártatlanság süt belőlük.


és sorozat Parker Lewis Can't loose - mert a fiatalságom ilyen volt, egy különleges gimiben lazán, szabadon, életvidáman. Mindig azt hozza vissza.

2021. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc filmek: Gladiator( r.i.p Vass Gábor)


Rettenthetetlen

Ben-Hur

Indiana Jones filmek(kivétel a 4.rész)

A nemzet aranya

Halálos fegyver 1-2

Die hard 1-2

Ragadozó

Terminator 1-2

Tolvajok városa

Szemtől szemben

Con Air-a fegyencjárat

The rock-A szikla

Ál/arc

Négy tesó

Lone survivor

Amerikai mesterlövész

Napos oldal

Dutyi dili

Még zöldebb a szomszéd nője

Babysitting 1-2

Családi üzelmek

A kém

The expendables filmek


sorozat: Banshee, Tin star,Brooklyn 99, Agymenők,Community, Számkiszervezett, Egy rém rendes család, Az újonc, The Mandalorian

( bocs a hosszú listáért, de percekig tudtam volna írni még)

2021. jan. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sok kedvenc filmem van, ráadásul majdnem minden műfaj érdekel, nehéz lenne akár egyet is kiemelni közülük! Gyártási év is tökmindegy, viszont nagyon fontos a jó sztori, ami megadja az alapot, az izgalmas és/vagy megható jelenetek, a hangulat, és persze a látványvilág sem utolsó szempont! Örök kedvenceim, amik most így hirtelen eszembe jutnak:

Vissza a jövőbe-trilógia

Taxi 1-5

Padlógáz (Autobahnraser)

Hajsza a győzelemért

Az aszfalt királyai

Meseautó (2000)

Apád-anyád idejöjjön! (1998)

Ház a tónál

Eredet

Az ötödik elem

True Lies - Két tűz között

Erőnek erejével

Robotzsaru (2014)

Kutyabajnok

Frequency (2000)

Godsend - A teremtés klinikája

Felkoppintva

Instant család

Holiday

Illetve majdnem az összes karácsonyi film.

2021. jan. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!