Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Török sorozat ajánlanó?

Török sorozat ajánlanó?

Figyelt kérdés
Sziasztok!:) Nagyon török sorozat függő lettem, láttam a Hercait, Ferihát, Szulejman, A szultánát és az Álmodozót. Tudnátok ajánlani sorozatot amely inkább hasonló a Hercaihoz?
2021. jan. 18. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Jaj van egy nagyon jó sorozat, amit sajnos ma már nem adnak a tv-ben, de régen ha le adták, rendszeresen néztem. Azt hiszem az a neve, hogy:

A kis menyasszony

A fiatal menyasszony

Pontosan nem tudom, valami ilyesmi volt a címe és iszonyatosan jó. Keress rá, hátha megtetszik.

2021. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most megy a Tv-ben a Mr. Wrong. Csendes és nyugalmas én imádom ajánlom neked. 43 magyar részes és 14 török mivel sajnos el kaszálták. 20:00-kor tudod követni a LifeTV-n ismétlés másnap 13kor es hétvégén az egész heti:)
2021. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!