Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Hurok című magyar film...

A Hurok című magyar film végén mi a csattanó a metrón?

Figyelt kérdés

2021. jan. 18. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
gyerekük lesz az egy ultrahangos fotó. megnéztem de csak a végét a végtelen . [link]
2021. jan. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy gyerekük lesz, s nem is ez a csattanó. Ne haragudj, de nem érthető amit írsz.
2021. jan. 18. 23:44
 3/13 A kérdező kommentje:
Én végig néztem a filmet, de így sem tudom mi a csavar a végén. Ha csak megnézed a végén két percet, pláne nem fogod megérteni :D
2021. jan. 18. 23:45
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
na ma már nem nézem meg az évszázad viharát nézem de holnap megfogom. de hagyd a hülye magyar filmeket inkább nézd meg kingtöl a végitélet remakejét 10 részböl már 5 öt ma néztem meg.
2021. jan. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A magyar filmek nem hülyék.

Nagyon jó magyar filmek vannak. Csak az hiszi, hogy hülyék a magyar filmek, aki nem nem tud különbséget tenni egy Zimmer Feri és egy Ötödik pecsét között.

2021. jan. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a csattanó hogy nem is a fiú 'változtatott' újra és újra az eseményeken. Erre döbben rá az utolsó másodpercekben. Őt irányította a lány. 'Örökké'.

A koldus ugyanis a fiú idősíkjában már reggel megkapta a szendvicset a film elején.

Míg a film végén /a nap végén/ szintén ott van és ugyanazt teszi mint reggel.

Tehát nem lehetne ott ha a fiú szemszögéből nézzük a történetet.

Végtelen...

2021. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze eszembe jutott egy másik lehetőség is de ez inkább olyan misztikus megközelítés.

Itt azt mondanám hogy a csattanó vagy inkább a film tanulsága hogy az ember mindig kijavíthatja hibáit.

Ebben az esetben a koldust nevezhetném akár Istennek is, aki megadta egy embernek a jóvátevés lehetőségét.

Nah ja, nem tudom...

2021. jan. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#6 Jó mindkét megközelítés :) Köszönöm szépen :)
2021. jan. 19. 15:32
 9/13 A kérdező kommentje:
Viszont már a film elején, miután a metrón odaadta a kenyeret a koldusnak, rajta volt a csuklóján az örökké jel. Amit a film végén a csaj rárajzolt a csuklójára.
2021. jan. 19. 15:34
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Áhh, tényleg.

Ebben az esetben azt gondolnám hogy a kulcsszavaknak van jelentőségük.

Végtelen és örökké. Hurok, időhurok. Tehát már megtörtént és újból adódik valami gubanc amit ki kell javítani. Ez az élet rendje. Végtelen variáció agyanazon történésre. Hiszen ha beleavatkozunk már nem ugyanaz, de a lényeg nem változik.

2021. jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!